Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Богдан - медичний центр

4.4
Львів, Яворівський р-н, с. Бірки, вул. Хмельницького, 33б
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Сучасний паліативний медичний центр "Богдан" спеціалізується в області швидкої допомоги та транспортуванні хворих по території України. Весь персонал має високу кваліфікацію та досвід. Населенню надаються послуги:

 • швидка медична допомога на дому,
 • транспортування на обстеження,
 • лікування в стаціонарі,
 • зняття алкогольної інтоксикації у дорослих, ацетономічного синдрому у дітей,
 • кваліфікований догляд за невиліковними хворими,
 • лабораторні дослідження, консультації фахівців,
 • реабілітаційні послуги.

Медцентр "Богдан" представляє в оренду спеціалізований медичні ліжка та обладнання для догляду за важкохворими на дому. Є можливість викликати необхідного лікаря додому.

Клініка "Богдан" розташована в заповідній зоні в 10 км від Львова. Пацієнтам пропонуються 1 і 2 місцеві палати зі зручностями.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Богдан - медичний центр, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Марія
25 грудня '20р.
Вчора забирали маму до лікарні з переламаною ногою. Приїхали швидко. Взяли маму два здорових лікаря та винесли до швидкої. В травмпункті маму обстежили і сказали що оперувати небудуть бо є проти покази. Всі обстеження проводили на носилках швидкої. Після нас аналогічно доправили додому. Дякую щиро швидкій Богдан. Вони дійсно дані нам Богом.
10
Маргарита
22 грудня '20р.
Перевозили цією швидкою маму на КТ легень Приїхали вчасно з киснем бо ми дихали ним вдома . Знесли як її царівну з 3-го поверху і весь цей час кисень поступав. На обстеженні КТ вона також дихала киснем швидкої. За такі моменти хочеться щоб дійсно приватна швидка була на такому рівні. Якщо комусь потрібно то непожалієте.
10
Юрко
14 грудня '20р.
Так легко і професійно ще нас неперевозили. Навіть для 103 треба було шукати четверо сусідів. Міцного Вам здоров'я! Рекомендую.
10
Валентина
20 травня '18р.
Ви дійсно професіонали своєї справи! Так трепетно та уважно перевезли мою матусю що я дивом дивувалася! Бажаю Вам міцного здоров'я ! Тримайте медицину на такому ж високому рівні !
10
Мирон
14 травня '18р.
Щиро вдячний швидкій Богдан за перевезення мого тата на МРТ голови. Лікарі дуже уважні, співчутливі, та виважені. Якщо чесно то ніколи б не міг подумати що у Львові на такому рівні можлива медицина швидкої! Легких Вам та вдячних пацієнтів ! Ще раз дякую.
7
Микола Іванович
04 травня '18р.
Дякую бригаді швидкої Богдан за те ,що вивели мене із похмілля. Дуже важко мені побороти цього змія. Приїхали швидко ,взнали всі дрібниці як мого здоров'я так і причини мого проступку. Прокапали мене вдома у моєму ж ліжку ,правда алкоголю було багато то на ранок процедуру повторили. Переспався і через день на роботі. Дякую що Ви є.
10
Іван
09 лютого '18р.
Допомогли з перевезенням хворої з Топольної у Винники, щоб утриматись від (гарних) слів про нашу реформовану медицину,яка пропонувала хвору з переломом кульшового суглобу везти розбитою газелькою в якій ноші катаються по салону без фіксації, а в якості санітарів дві бабці, яким би теж не завадила допомога, краще скажу за хлопців. Точно не пам"ятаю, здається Іван та Богдан, вибачте якщо забув, але що по суті, приїхали як замовили, порядні лікарі, знають свою справу, приїхали підготовлені! попри те що лікуючий лікар розчинився десь в просторі своїх володінь, хлопці грамотно все вияснили перед тим як брати пацієнтку, акуратно перемістили з палати в достойну карету швидкої, швидко без тряски доправили до місця призначення. І що особливо приємно, попри те, що лікар який мав приняти хвору був на операції, не кинули її в приймальні, а акуратно доставили до палати. при тому не затребували додаткової оплати, за те що зробили фактично не свою роботу. Якщо в нас платна медицина має бути такою, то я за!!! Дякую Вам!
10
Мирослав
27 січня '18р.
Швидка Богдан знову відновила цілодобове чергування бригад на Львів та область. Висококваліфіковані лікарі досвідчені фельдшери завжди нададуть медичну допомогу якісно в повному розмірі та вчасно ! Дякуємо що Ви знову є !
10
Степан
12 січня '17р.
Користувався послугами медичного центру «Богдан» кілька разів, залишився задоволеним обслуговуванням. Приїжджають завжди швидко, у кареті мають все необхідне на різні випадки, лікарі досвідчені, видно, що працюють не перший рік.
6
Зверніть увагу на інші клініки:
ЛОР-центр та центр слуху «Беттертон» вже більше 10 років спеціалізується на передовій сурдології й отоларингології, надаючи пацієнтам широкий спектр послуг з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів, берушей тощо. Займається діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Шевченка — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00