Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Богдан - медичний центр

5,70
Львів Яворівський р-н, с. Бірки, вул. Хмельницького, 33б
Записатися на прийом

Сучасний паліативний медичний центр "Богдан" спеціалізується в області швидкої допомоги та транспортуванні хворих по території України. Весь персонал має високу кваліфікацію та досвід. Населенню надаються послуги:

  • швидка медична допомога на дому,
  • транспортування на обстеження,
  • лікування в стаціонарі,
  • зняття алкогольної інтоксикації у дорослих, ацетономічного синдрому у дітей,
  • кваліфікований догляд за невиліковними хворими,
  • лабораторні дослідження, консультації фахівців,
  • реабілітаційні послуги.

Медцентр "Богдан" представляє в оренду спеціалізований медичні ліжка та обладнання для догляду за важкохворими на дому. Є можливість викликати необхідного лікаря додому.

Клініка "Богдан" розташована в заповідній зоні в 10 км від Львова. Пацієнтам пропонуються 1 і 2 місцеві палати зі зручностями.

Богдан - медичний центр, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
8,33
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-14:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
8,50
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
7,17
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00