Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Богдан - медичний центр

7,0
Львів Яворівський р-н, с. Бірки, вул. Хмельницького, 33б
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Сучасний паліативний медичний центр "Богдан" спеціалізується в області швидкої допомоги та транспортуванні хворих по території України. Весь персонал має високу кваліфікацію та досвід. Населенню надаються послуги:

 • швидка медична допомога на дому,
 • транспортування на обстеження,
 • лікування в стаціонарі,
 • зняття алкогольної інтоксикації у дорослих, ацетономічного синдрому у дітей,
 • кваліфікований догляд за невиліковними хворими,
 • лабораторні дослідження, консультації фахівців,
 • реабілітаційні послуги.

Медцентр "Богдан" представляє в оренду спеціалізований медичні ліжка та обладнання для догляду за важкохворими на дому. Є можливість викликати необхідного лікаря додому.

Клініка "Богдан" розташована в заповідній зоні в 10 км від Львова. Пацієнтам пропонуються 1 і 2 місцеві палати зі зручностями.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Богдан - медичний центр, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Мирослав
27 січня '18г.
Швидка Богдан знову відновила цілодобове чергування бригад на Львів та область. Висококваліфіковані лікарі досвідчені фельдшери завжди нададуть медичну допомогу якісно в повному розмірі та вчасно ! Дякуємо що Ви знову є !
10
Степан
12 січня '17г.
Користувався послугами медичного центру «Богдан» кілька разів, залишився задоволеним обслуговуванням. Приїжджають завжди швидко, у кареті мають все необхідне на різні випадки, лікарі досвідчені, видно, що працюють не перший рік.
6
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
7,0
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-19:00
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00