Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Богдан - медичний центр

7,0
Львів Яворівський р-н, с. Бірки, вул. Хмельницького, 33б
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Сучасний паліативний медичний центр "Богдан" спеціалізується в області швидкої допомоги та транспортуванні хворих по території України. Весь персонал має високу кваліфікацію та досвід. Населенню надаються послуги:

 • швидка медична допомога на дому,
 • транспортування на обстеження,
 • лікування в стаціонарі,
 • зняття алкогольної інтоксикації у дорослих, ацетономічного синдрому у дітей,
 • кваліфікований догляд за невиліковними хворими,
 • лабораторні дослідження, консультації фахівців,
 • реабілітаційні послуги.

Медцентр "Богдан" представляє в оренду спеціалізований медичні ліжка та обладнання для догляду за важкохворими на дому. Є можливість викликати необхідного лікаря додому.

Клініка "Богдан" розташована в заповідній зоні в 10 км від Львова. Пацієнтам пропонуються 1 і 2 місцеві палати зі зручностями.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Богдан - медичний центр, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Степан
12 січня '17г.
Користувався послугами медичного центру «Богдан» кілька разів, залишився задоволеним обслуговуванням. Приїжджають завжди швидко, у кареті мають все необхідне на різні випадки, лікарі досвідчені, видно, що працюють не перший рік.
6
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
7,0
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-19:00