Центр корекції бінаурального слуху

р.Франківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Львівський «Центр корекції бінаурального слуху» (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки «Пізнай світ». ТМ працює на ринку вже більше 10 років і надає наступний спектр послуг:

• Комп'ютерна діагностика органів слуху і зору
  • Бінауральне (використовується на 2 вуха одночасно) слухопротезування
  • Продаж і ремонт, виготовлення на замовлення слухових апаратів, індивідуальних вушних вкладишів і оптичних приладів (окулярів, лінз, супутніх товарів)
  • Налаштування, сервісне обслуговування цифрового обладнання

Широкий асортимент внутрішньовушних і завушних апаратів, грамотний супровід кожного клієнта (корекція налаштування, адаптація пацієнта до нового приладу, оцінка ефективності застосування апарату в кожному конкретному випадку) - основні переваги співпраці з «Центром бінаурального слуху».

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр корекції бінаурального слуху, вартість послуг:

• Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху)
  • Тимпанометрія (акустична імпедансометрія) дитині
  • Правильна настройка слухового апарату
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Консультація отоларінголога
  • Консультація отоларінголога
  • Неврит слухового нерва
  • Консультація офтальмолога
  • Консультація офтальмолога
  • Діагностика зору у дорослих та дітей
  • Офтальмоскопія (огляд) очного дна
  • Тонометрія очей (визначення ВОТ)
  • Біомікроскопія очного дна (прижиттєва мікроскопія тканин)
  • Безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску (тометрія ока)
  • Підбір окулярів для зору для дітей і дорослих
  • Підбір лінз для дітей та дорослих
  • Полипы в носу

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Галина
15 лютого '18г.
Проходила обстеження з дитиною 5 років. Сподобалось те, що лікар дуже легкий в спілкуванні. Крім того, що провів ретельне обстеження пацієнта, детально пояснив мені проблему
21 вересня '17г.
завжди можна отримати кваліфіковану допомогу, тут працюють справжні спеціалісти-знавці своєї справи. і лікують, і добре та якісно обстежують, а головне підбирають слухові апарати дуже добре. ми залишилися дуже задоволеними!!! рекомендую!!!
Олена
03 січня '17г.
Так сталося, що уже в сорок років чоловік майже повністю втратив слух. Ми звернулися по допомогу до центру корекції бінаурального слуху. Там чоловікові провели комп’ютерну діагностику слуху і порадили пройти бінауральне слухопротезування. Слуховий апарат виготовляли тут за індивідуальними параметрами. Результатами дуже задоволені.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.
Львів вул. Пасічна, 39-а р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини “Сідус” існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.