Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) у Львові в суботу - Личаківський район

Ортопантомограма 350 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Артем
Три рази ломав ноги і кожного разу звертався сюди, щоб зробити знімок. Хороші люди тут працюють, вже в лице мене знають))
Антон
Колись звертався до цього Центру, робив КТ з якоюсь довгою назвою. Залишився задоволений обслуговуванням, та ще й 3Д картинками мене розважали.
В центрі діагностики я частий гість, так як мій син любить падати та щось ламати. Я думаю, скоро мені особисто створять абонемент) А якщо серйозно, то тут працюють людяні, щирі професіонали, рекомендую!
Ірина
Прекрасний Центр діагностики, тут працюють справжні профі своєї справи. Була тут неодноразово, доки лікувалась у стоматолога. Сервісом лишилась задоволена.
Игорь
Для стоматолога нужно было сделать 3Д проектирование челюсти, потому я отправился в Центр 3Д диагностики, все логично. Я не прогадал с выбором, тут сделали все быстро и четко, без трех километровых очередей. Определенно оставлю визитку на всякий случай.
Диана
Любое облучение это риск, потому мне как маме, очень важно, чтобы когда идет речь о здоровье моего ребенка, вес было максимально безопасно. В центре 3Д диагностики стоит аппарат с минимальным облучением, потому хоть за это я не переживала. Врачи меня заверили, что с моим ребенком все в порядке, и переживать нет причин. Потому я благодарна сотрудникам за их труд и администрации, что не жалеют денег на современное оборудование.
5,3
Львів вул. Чернігівська, 18
р.Личаківський
Центр медичної 3D діагностики пропонує проведення якісної та безпечної рентгендіагностики пацієнтів для досконалого огляду щелепно-ліцевої зони.
  • Ортопантомограма 350