Ректороманоскопия в Киеве (метро Площадь Независимости)

Видеоректосигмаскопия 520 грн
Видеоректосигмоскопия 600 грн
Злата
Відвідую свого гінеколога за пару кварталів, і якщо моя лікар у відпустці чи з якохось причин не може зробити сама мені аналіз, забігаю сюди. Тут завжди чисто і роблять не так боляче, як у інших місцях.
Таня
Новая клиника, красиво, чисто. Рядом прям лаборатория , что удобно. Понравился анестезиолог и Гастроентеролог !
Мирослава
У мене з дитинства вроджена вада серця. Знайомі порадили лікаря-кардіолога у клініці " Якість Життя". Зі свого досвіду можу сказати кращого спеціаліста я не зустрічала. Призначила Холтер, та УЗД серця. Зараз лікуюся за її курсом. Почуваю себе добре. Дякую!
Лариса
Консультувалася у лікаря-дієтолога у клініці "Якість Життя". Після родів страждаю надлишковою вагою, яку ніяк не можу позбутися. Лікар обстежив мене, направив на здачу аналізів. Після отримання резкльтатів призначив курс лікування, та режим харчування. За декілька тижнів вдалосся позутися зайвих кілограмів!
Валерій
Навіть не пам'ятає скільки часу хворію на хронічний гастродуоденіт. Що тільки не пробував, все здавалося марним. Аж поки не звернувся на консультацію до центру "Якість Життя". У цьому центрі працюють видатні спеціалісти! За декілька тижнів лікування відчув значне полегшення. Рекомендую!
У моєї доньки постійно болить животик, відмовляється від їжі. Мене це стурбувало, ми вирішили звернутися за допомогою до лікарів. Друзі порекомендували Ірину Глібівну. Ми не помилилися у виборі спеціаліста! знавець своєї справи, професіонал з великої літери. Уважна до найменших деталей, обстежила, поставила діагноз та призначила лікування. Зараз проходимо курс лікування, почуваємо себе набагато ліпше. Рекомендуємо!
Киев ул. Большая Житомирская, 14
м.Площадь Независимости12 6 м.Почтовая площадь17 7
Медицинский центр "Якість життя" — это современная клиника, специализирующаяся на гастроэнтерологии, детской гастроэнтерологии и гельминтологии. Основное достоинство учреждения — обновленное оборудование, точные реактивы и европейские стандарты лечения.
  • Видеоректосигмаскопия 520
Днепролаб
Киев ул. Большая Житомирская, 14
м.Площадь Независимости17 11 м.Крещатик20 16 м.Золотые ворота12 6
Центр диагностики «Днепролаб» на Большой Житомирской относится к сети лабораторно-диагностических центров страны, предлагает пациентам широкий выбор исследований. В отделении работают специалисты высокой квалификации, установлено современное высокотехнологичное оборудование известных производителей. Все анализы проводятся с использованием качественных реагентов и расходных материалов.
  • Видеоректосигмоскопия 600