Ректороманоскопія в Києві (метро Площа Незалежності)

Ректороманоскопія 520 грн.
Ректороманоскопія 600 грн.
Знайдено 2 клініки

Злата
Відвідую свого гінеколога за пару кварталів, і якщо моя лікар у відпустці чи з якохось причин не може зробити сама мені аналіз, забігаю сюди. Тут завжди чисто і роблять не так боляче, як у інших місцях.
Таня
Новая клиника, красиво, чисто. Рядом прям лаборатория , что удобно. Понравился анестезиолог и Гастроентеролог !
Мирослава
У мене з дитинства вроджена вада серця. Знайомі порадили лікаря-кардіолога у клініці " Якість Життя". Зі свого досвіду можу сказати кращого спеціаліста я не зустрічала. Призначила Холтер, та УЗД серця. Зараз лікуюся за її курсом. Почуваю себе добре. Дякую!
Лариса
Консультувалася у лікаря-дієтолога у клініці "Якість Життя". Після родів страждаю надлишковою вагою, яку ніяк не можу позбутися. Лікар обстежив мене, направив на здачу аналізів. Після отримання резкльтатів призначив курс лікування, та режим харчування. За декілька тижнів вдалосся позутися зайвих кілограмів!
Валерій
Навіть не пам'ятає скільки часу хворію на хронічний гастродуоденіт. Що тільки не пробував, все здавалося марним. Аж поки не звернувся на консультацію до центру "Якість Життя". У цьому центрі працюють видатні спеціалісти! За декілька тижнів лікування відчув значне полегшення. Рекомендую!
У моєї доньки постійно болить животик, відмовляється від їжі. Мене це стурбувало, ми вирішили звернутися за допомогою до лікарів. Друзі порекомендували Ірину Глібівну. Ми не помилилися у виборі спеціаліста! знавець своєї справи, професіонал з великої літери. Уважна до найменших деталей, обстежила, поставила діагноз та призначила лікування. Зараз проходимо курс лікування, почуваємо себе набагато ліпше. Рекомендуємо!
Київ вул. Велика Житомирская, 14
м.Площа Незалежності12 6 м. Поштова площа17 7
Медичний центр "Якість життя" — це сучасна клініка, що спеціалізується на гастроентерології, дитячої гастроентерології та гельмінтології. Основна перевага установи — оновлене обладнання, точні реактиви та європейські стандарти лікування.
  • Відеоректосігмаскопія 520
Днепролаб
Київ вул. Велика Житомирська, 14
м.Площа Незалежності17 11 м.Хрещатик20 16 м.Золоті ворота12 6
Центр діагностики "Дніпролаб" на Великій Житомирській відноситься до мережі лабораторно-діагностичних центрів країни, пропонує пацієнтам широкий вибір досліджень. У відділенні працюють фахівці високої кваліфікації, встановлено сучасне високотехнологічне обладнання відомих виробників. Всі аналізи проводяться з використанням якісних реагентів та матеріалів.
  • Відеоректосигмоскопія 600