Дуплексное сканирование сосудов органов мошонки в Киеве (метро Героев Днепра)

(Дорослим) Доплерографічне дослідження еректильної функції чоловічого статевого органу 1300 грн
9,0
Найдено 2 клиники

Работает по:

Сб Вс
Большак Анна Андреевна
Лікар Хідіров, толковий спеціаліст і приємна людина
22 декабря '23 г.
Дорошенко Олександра Дмитрівна
Доброго дня. Дуже ввічливий персонал. Лікар чудовий. Гарний підхід до дитини. Дуже задоволена від візиту. Рекомендую.
08 декабря '23 г.
Купріянов Тимур Саітович
Лікар дуже сподобався. Спокійний, компетентний, дуже приємний, відповідав на всі поставленні питання (ще й в масці, чого не могла не зацінити). Наступну вакцинацію хотілось би робити дитині саме у нього.
02 декабря '23 г.
Курієць Юлія
Ввічливий персонал клініки,лікарі хороші Прийом дуже сподобався. Особливо хочу відмітити лікаря УЗД Войтенко В.М
30 ноября '-1 г.
Алла Ив.
Лікар грамотна, дуже приємна, уважна. Вислухала, провела діагностику, розписала первинне лікування, а також призначила комплексне обстеження для уточнення діагнозу. Величезне спасибі фахівцю за професіоналізм та доброзичливість!
22 февраля '20 г.
Миша
Якби всі лікарі були такими, лікуватися було б тільки в задоволення! Дуже задоволена прийомом, спілкуванням і професіоналізмом лікаря! Спеціаліст детально все розпитала, обстежила, та запропонувала всі можливі варіанти лікування.
17 марта '20 г.
Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
9,3
Киев ул. Левка Лукьяненко (Тимошенко), 19
м.Минская2 1 м.Оболонь17 6 м.Героев Днепра14 10
Smart Medical Center — это медицинский центр, в котором проводится точная диагностика и эффективное лечение с применением современного оборудования.
  • (Дорослим) Доплерографічне дослідження еректильної функції чоловічого статевого органу 1 300
Работает с 07:30-21:00
Сб: 07:30-21:00 Вс: 07:30-21:00