Баркон Стоматологія

м.Чернігівська14 м.Лісова22
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізована клініка "Баркон-стомат" надає комплексне і ексклюзивне стоматологічне лікування.

Послуги, які надає центр стоматології:

• огляд профільного лікаря;
  • терапевтична і хірургічна стоматологія;
  • реставрація зубів;
  • знімне та незнімне протезування;
  • лікування зубів у дітей;
  • очищення та відбілювання зубної емалі;
  • мікропротезування;
  • лікування зубів за допомогою радіовізіографа і депофореза.

Переваги клініки — ексклюзивні лікувальні техніки, безкоштовний огляд і консультація.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Баркон Стоматологія, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Консультація стоматолога
  • Лікування пародонтозу
  • Лікування пародонтита
  • Складне видалення зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування молочних зубів
  • Вибілювання зубів
  • Операція видалення зуба мудрості
  • Відновлення зубної емалі
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Ремінералізація зубів
  • Художня реставрація зубів

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
15 січня '21р.
Делали реставрацию передних зубов и коронку на нижний жевательный зуб. Очень довольна, не отличить от своих зубов. Буду приходить ещё. Рекомендую стоматологию на Троещине!
Андрей
11 листопада '20р.
Сегодня впервые обратился в стоматологию Баркон на Троещине по рекомендации знакомых. Был у доктора Мартынюк Иванны Михайловны, сделали три пломбы за одно посещение, совсем безболезненно. Всё очень понравилось, записался к этому доктору ещё. Рекомендую всем эту стоматологию!
Нідія
21 серпня '20р.
Леміщенко Тетяна Миколаївна - чудовий спеціаліст та душевна людина! Баркон - якісна стоматологічна клініка, рекомендую друзям та знайомим. Їду здалеку та з радістю!
Карина
05 лютого '20р.
В клинике очень уютная атмосфера. Хочу отметить заботу о клиенте, приходя в стоматологию не всегда замечаем такие детали, как поддержка чистоты в клинике, водичка, кофе, чай, бахилы, игрушки для деток, это стоит больших затрат усилий и времени. Ольгу Николаевну могу с уверенностью рекомендовать как высококлассного специалиста, к тому же, с очень душевным подходом к пациенту. Это не значит, что другие специалисты чем-то хуже, просто мне нужен индивидуальный подход, я не простой пациент
20 лютого '17р.
Кулик Игорь Леонидович врач-шарлатан и врун. Пришла с ребенком 4 годика, заложил якобы лекарство для убивания нерва, взял за это деньги, и конечно же сказал что нужно пломбировать каналы. А на самом деле оказалось, что нерв на месте, и мало того, его не нужно удалять, это мы выяснили в другой клинике, просто почистили и запломбировали. Еще не начав работать с зубами, в которых есть кариес, но они ребенку НЕ болят, сказал что нужно удалять нервы во всех. Очень хорошо, Вы, Игорь Леонидович набиваете карманы за счет маленьких детей!!!! Позор! Я в эту клинику больше не приду, и никому не посоветую... обидно, что в нашей стране врачи имеют цель не вылечить, а как можно больше заработать... и самое страшное что наживаются на маленьких детях!!!! Ужасная клиника если у них такие специалисты!!!!
30 листопада '-1р.
У нас двое деток, обоих водим на осмотры к стоматологу в эту клинику. И мы с мужем тоже пользуемся услугами специалистов этого медцентра. Нравится подход докторов к лечению и профилактическим процедурам и вполне устраивает качество работы докторов.
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізована установа "Клініка доктора Захаренко" надає стоматологічну допомогу з 2008 року. Пріоритетність клініки — сучасна стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований центр «Евродент-плюс» — стоматологія з високоефективним і безпечним підходом до питання профілактики хвороб і лікування зубів. A-PRF-терапія в стоматології, вектор-терапія, озонотерапія і лікування під мікроскопом — сучасні технології, що застосовуються в клініці.
Записатися на прийом
Спеціалізована клініка "Інститут прогресивних стоматологічних технологій" почав функціонувати на початку 21 століття. Лікарі клініки поєднують лікарську діяльність з науковою.
Пн — Пт: 08:30-21:30 Сб: 08:30-21:30 Н: 10:00-18:00
Київ б-р Кольцова, 14 З (оф. 202) м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
9,4
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
Пн — Пт: 07:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00