Сторінка 2. Лікарі хірурги в Києві (Святошинський район)

Когда мне настойчиво рекомендовали удалить желчный пузырь, я несомненно обратилась к Даниилу Борисовичу, ведь знаю о его квалификации не по наслышке. Он успешно прооперировал мою бабушку и сестру. Моя операция прошла хорошо и без осложнений. Спасибо огромное.
10 січня '20 г.
максим
Занимаюсь давно спортом (баскетбол) и на одной из тренировок получил серьезную травму, доктор за пару недель поставил меня на ноги, и я могу дальше заниматься любимым дело! Огромная благодарность, лучший врач, всем рекомендую обращаться только к нему
10 травня '17 г.
Брат занимается футболом. И потому вывихи-переломы для нас уже не новость. Обращаемся в таких случаях именно к Александру Владимировичу. Он очень грамотный и опытный врач, всегда понятно объясняет, не перестраховывается, но и не рискует. Очень довольны его работой.
13 лютого '17 г.
Сергей Н.
Попали к Александру Владимировичу с переломом – сын сломал ногу. Понравилось его спокойное, доброжелательное отношение, точные, профессиональные действия и рекомендации.
05 грудня '16 г.
Хірург, Проктолог
Лікар-хірург Михайлов Данило Борисович займається лікуванням поліпів анального каналу, прямої кишки, жовчнокам'яної хвороби, стегнової грижі, пахової грижі, пупкової грижі та ін. Проводить висічення рубців, апендектомію, абдомінопластику, герніопластику гриж, видалення липом, врослого нігтя, атером.
Ортопед, Травматолог,Хірург
Лікар ортопед-травматолог, хірург. Надає послуги з лікування травм дитячого віку, проводить іммобілізацію при вивихах і переломах, займається веденням хворих з кривошиєю, сколіозом.
Хірург, Проктолог
Викликати лікаря додому
Лікар-хірург займається естетичної медициною, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Веде консультативний прийом пацієнтів, спостерігає в післяопераційний період. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Хірург, проктолог, судинний хірург, пластичний хірург
Лікар-проктолог, хірург проводить лапароскопічні та відкриті операції в абдомінальній хірургії та гінекології, колопротологічні операції, виконує накладання міжкишкових анастомозів, операції при спайковій кишковій непрохідності. Також лікар-проктолог проводить грижосічення при пахових, пупкових, стегнових, вентральних грижах власними тканинами та застосуванням сітчастого трансплантата.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ортопед-травматолог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом2 онлайн записи
Хірург
Спеціаліст Дука Євген Петрович - хірург загальної практики. Досвід роботи 5 років. Спеціалізується на усунення порушення з боку прямої кишки. Практикується в області проктології. Розробляє схеми хірургічного впливу і подальші профілактичні заходи. Спеціалізується в питаннях класичного хірургічного втручання і сучасних малоінвазивних методик. Оперує патології періанальній зони. Проводить планове хірургічне втручання, здійснює невідкладні операції.
Щелепно-лицевий хірург, стоматолог
51 рік досвіду
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка) м. Академмістечком.Сирецьм. Берестейська
Хірург, торакальний хірург
Лікар є фахівцем спеціалізованої хірургічної допомоги патології легень. Займається малоінвазивною, торакоскопічною хірургією, оперативним лікуванням патології легень і плеври. Діагностиці . Приймає участь в міжнародних конференціях, систематично підвищує кваліфікацію на профільних курсах.
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийом2 онлайн записи
Пластичний хірург, хірург
Лікар спеціалізується на пластичній хірургії та загальній хірургії. Проводить ендоскопічні операції з виправлення перегородки носа, поліпозного риносинуситу, гіпертрофії аденоїдів, кіст та грибкових тіл гайморових та сфероїдальних пазух. Є автором понад 10 наукових статей.