Сторінка 2. Лікарі репродуктологи в Києві (метро Лук'янівська)

Надя
Була моїм лікарем ще вТернополі.Дякуючи їй і клініці в якій вона працювала у мене є 9-річний син
30 листопада '-1 г.
Соня
Рекомендую этого врача как компетентного специалиста.
21 жовтня '16 г.
Ярослава
Результат лечения почувствовала уже через неделю. Это говорит о высокой компетентности врача.
11 липня '16 г.
Шикарный доктор, если так вообще можно говорить. Объяснила все четко, ясно и без особых медицинских терминов. Спасибо!
13 вересня '16 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Гінеколог займається проведенням ультразвукових досліджень матки, скринінговим УЗД. Надає послуги з проведення біопсії шийки матки, екстракорпарального запліднення, наглядом за вагітністю.
Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Гінеколог-ендокринолог, спеціалізується на терапії недуг жіночої сечостатевої сфери. Діагностує патології, викликані гормональним дисбалансом, призначає лікувальні курси з метою їх корекції. Ірина Яківна також консультує пацієнток з питань планування та ведення вагітності. Доктор проводить комплексну діагностику при безплідді, становить план терапії для бездітних пар, володіє методикою виконання ЕКО.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, надає послуги ведення вагітності на будь-яких термінах, консультує бездітні пари з питань планування сім'ї. Обстежує пацієнток з підозрою на безпліддя, займається лікуванням патологій ендокринного характеру. Проводить терапевтичні сеанси при ерозії шийки матки, полікістоз яєчників, ендометріоз. Діагностує сечостатеві інфекції (цистит, кандидоз, уретрит, вагініт, ЗПСШ), використовує щадні методики їх лікування.