Сторінка 3. Лікарі педіатри в Києві (Голосіївський район)

Вале
Консультируемся регулярно по всем вопросам. Мой сын врача обожает.
21 грудня '16 г.
Карина
Толковая доктор. Рекомендую.
11 серпня '16 г.
Лилия
Прекрасный доктор, после консультации я всем знакомым мамочкам ее рекомендую)))
08 травня '16 г.
Педіатр, консультант з грудного вигодовування
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Педіатр
Педіатр, має вищу категорії, займається лікуванням дитячих алергічних захворювань шкіри, інфекційних захворювань, запальних захворювань серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, системних захворювань. Доктор Троїцька І.В. безпосередньо проводить реоенцефалографію, реовазографію.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр
Олена Григорівна — не лише лікар, а й психолог теж. Консультує мам і тат у міру дорослішання дитини і в непрості моменти перехідного віку. Допомагає мамам усвідомити материнство, зняти гіпертривогу, вселити віру в себе, розвіяти міфи й страхи. Підтримує мам на всіх етапах розвитку і виховання дитини
Педіатр, дитячий гастроентеролог
31 рік досвіду
Лікар здійснює патронаж новонароджених та дітей до 1 року. Консультує з питань харчування немовлят та дітей. Займається підбором дієти при сечокам'яній хворобі, пієлонефриті, нефропатії. Лікує бронхіт, пневмонію, тонзиліт, краснуху, гайморит, алергію, гостру респіраторну вірусну інфекцію та інші хвороби.
Педіатр
Педіатр Ажипа Олена Андріївна займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання, захворювань сечової системи. Консультує з грудного вигодовування та ведення прикормів. Спостерігає дітей першого року життя.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський