Сторінка 2. Лікарі дерматологи в Києві (метро Арсенальна)

Олеся
Анастасия Сергеевна медленно, но уверена приводит мою кожу в порядок. Я страдаю частыми высыпаниями и воспалениями. Со специалистом мы определили причину этого состояния и его усугубления. Теперь я активно восстанавливаю кожу и параллельно хожу на косметологические процедуры.
30 грудня '19 г.
Элина
Результатом работы лично я довольна, так что обращайтесь к этому косметологу)
13 листопада '16 г.
Виолетта
Сразу понятно что доктор профессионал, быстро решила мою проблему.
19 червеня '16 г.
Косметолог
Доктор Сидоренко Катерина Петрівна спеціалізується в області проведення всіх видів косметологічних послуг. Веде прийом пацієнтів, володіє навичками ультразвукового фонофорезу, Безін'єкційна терапії шкіри обличчя, Кріоліфтінг, мікрострумової терапії. Застосовує різні техніки по догляду за шкірою обличчя і тіла, по омолодженню.
Дерматолог, Косметолог
Лікар-дерматолог, косметолог, спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дерматологічних захворювань. Анастасія Сергіївна приймає пацієнтів з алергічним дерматитом, атопічний дерматит, акне, кропив'янка, екземою і розацеа. До доктора слід звернутися при висипаннях на шкірі, що супроводжуються лущенням, набряком або сверблячкою.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8