Сторінка 2. Лікарі гастроентерологи у Дніпрі (метро Вокзальна)

Юлия Сергеевна,доктор от Бога!!!очень внимательная,лечение эффективное у нее .Отзывчивая,я очень благодарна ей.Рекомендую всем этого доктора. За все спасибо Вам,Юлия Сергеевна!!!
30 листопада '-1 г.
Віктор
Все чудово. В принципі лікар уважна, ввічлива, на відміну від інших лікарів, в яких мені доводилось побувати на прийомі. Я прийшов приблизно за 5 хвилин до призначеного часу і мене відразу прийняли. Все чітко, та по суті. Результатами задоволений!
22 лютого '20 г.
Вероніка
Все сподобалося, дуже уважний лікар. Віднісся до моєї проблеми з усією відповідальністю та кваліфікацією. Дала свої контакти. Після прийому можна буде зв'язатися з лікарем. Лікування, яке призначив фахівець дієве. Все чудово. Дякую!
15 лютого '20 г.
Олег
Таисия Владимировна очень грамотный, компетентный и вежливый врач. Я неоднократно обращался к ней по поводу получения консультации и назначения лечения. Она всегда прописывает такие процедуры и лекарства, которые дают результат. Доволен ее работой!
23 лютого '19 г.
Терапевт, гастроентеролог, кардіолог
Лікар Сазонова Таїсія Володимирівна займається вивченням причин розвитку, діагностики і лікування захворювань травного тракту і серцево-судинної системи, має 48-річний стаж роботи. Спеціаліст вищої категорії надає допомогу при атеросклеротичномуураженні кровоносних судин, ішемічної, гіпертонічної хвороби, інфаркті міокарда, порушеннях ритму різного виду, вроджених вад серця, кардіальної недостатності. Також лікар займається лікуванням панкреатиту, бескаменного холециститу, коліту, гастродуоденіту, дисбактеріозу, гепатиту, ГЕРБ, виразкового ураження слизової органів шлунково-кишкового тракту.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206
Гастроентеролог
У компетенції фахівця захворювання стравоходу (езофагіт, гастроезофагіальная рефлексна хвороба, в т.ч. у вагітних); захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки (хронічний гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба, НПЗП-гастропатії); хронічний і вторинний панкреатит; хронічний холецистит; дифузні захворювання печінки (хронічні гепатити, в т.ч вірусні, жирова хвороба печінки, цироз печінки); хронічний коліт, неспецифічний виразковий коліт; функціональні розлади органів шлунково-кишкового тракту.
Дніпро вул. Комсомольська, 7 м.Вокзальна3810
Гастроентеролог, дієтолог
Лікар-гастроентеролог вищої категорії надає послуги консультації, діагностики та лікування хвороб травної системи. У тому числі консервативними методами лікує гастрити і холецистити. Приймає пацієнтів з жовчнокам'яної хворобою. У разі необхідності призначає хірургічне втручання.
Консультація 430/610 грн.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Гастроентеролог
Доктор Кривошей Володимир Вікторович є кваліфікованим фахівцем, має значний практичний досвід діагностики лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультує пацієнтів з питань лікування гастриту, дуоденіту, виразкової хвороби, холециститу, панкреатиту, гастроентероколіту та інших захворювань травного тракту. Призначає лабораторні та інструментальні дослідження, застосовує медикаментозні і консервативні методи терапії. Постійно удосконалює свої навички.
Гастроентеролог
Доктор проводить діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Допомагає пацієнтам з гастритом, дуоденітом, холециститом, цирозом печінки і жировою хворобою печінки. Виконує оперативні втручання при виразці шлунка.
Гастроентеролог
Доктор спеціалізується в області гастроентерології. Займається лікуванням, гастриту, виразки шлунка, цирозу печінки і гастродуоденита. Виконує хірургічні втручання при виразці шлунка. Приймає пацієнтів з порушенням апетиту, метеоризм, нудотою, блювотою і печією.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-15