Сазонова Таїсія Володимирівна

Терапевт, гастроентеролог, кардіолог
Лікар вищої категорії
Лікар Сазонова Таїсія Володимирівна займається вивченням причин розвитку, діагностики і лікування захворювань травного тракту і серцево-судинної системи, має 48-річний стаж роботи. Спеціаліст вищої категорії надає допомогу при атеросклеротичномуураженні кровоносних судин, ішемічної, гіпертонічної хвороби, інфаркті міокарда, порушеннях ритму різного виду, вроджених вад серця, кардіальної недостатності. Також лікар займається лікуванням панкреатиту, бескаменного холециститу, коліту, гастродуоденіту, дисбактеріозу, гепатиту, ГЕРБ, виразкового ураження слизової органів шлунково-кишкового тракту.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206

Олег
Таисия Владимировна очень грамотный, компетентный и вежливый врач. Я неоднократно обращался к ней по поводу получения консультации и назначения лечения. Она всегда прописывает такие процедуры и лекарства, которые дают результат. Доволен ее работой!

• 1970 р. — Дніпропетровська державна медична академія, "Лікувальна справа".