Педіатри перед вакцинацією в Сумах

Вакцинація в клініці «Флоріс» 2500
Вакцинація в кліниці «Флоріс, клініка жіночого здоров'я» 2500
Вакцинація в кліниці «Флоріс, клініка сімейного здоров'я» 2500
Дарья
Диагностировал у сына заболевание кишечника, назначил пройти курс приема дорогих зарубежных препаратов. Лечимся, потихоньку ситуация улучшается.
07 вересня '16 г.
Доктор отличный. Находит подход к детям легко.
11 липня '16 г.
Быстро обследовала ребенка и назначила лечение. Через несколько дней ребенок чувствует себя лучше.
29 червеня '16 г.
Алеся
Марина Николаевна помогла дочери, назначила хороший препарат. Теперь мы здоровы.
02 жовтня '16 г.
Олена
Дякую за допомогу в лікуванні дитини!
17 липня '16 г.
Олеся
Врача ребенку выбирали тщательно и остановили свой выбор на этом специалисте. Много лет практики, к детям имеет подход.
28 вересня '16 г.
Педіатр
Олена Ігорівна фахівець в області педіатрії. Лікар займається діагностикою та лікуванням різних патологій внутрішніх органів, здійснює патронаж дітей з моменту народження і до повноліття.
Сімейний лікар
Сімейний лікар, здійснює дитячий прийом. Займається діагностикою та лікуванням різних захворювань внутрішніх органів. Марина Миколаївна веде дітей з моменту народження і до повноліття, проводить розшифровку ЕКГ.
Суми 1-а Набережна вулиця р. Стрілки, 50
Педіатр
Лікар-педіатр, займається діагностикою та лікуванням вірусних, запальних, інфекційних захворювань внутрішніх органів. Алла Сергіївна здійснює патронаж дітей з моменту народження, оформляє різні довідки.