Сторінка 2. Гінекологи в Сумах

Я довольна своим выбором гинеколога. Рекомендую обращаться к ней.
08 травня '16 г.
Александра
Теперь только сюда буду ходить. Сложно найти хорошего гинеколога, но я нашла.
17 липня '16 г.
Рада, что попала на прием именно к этому специалисту. Оказался очень хорошим человеком и доктором.
11 липня '16 г.
На лечение попала к этому специалисту. Надеюсь, все пройдет хорошо. Доктору доверяю.
13 серпня '16 г.
Леонид Петрович
Прекрасный доктор и человек. Знаю его уже много лет. Таких врачей как Сергей Константинович в Украине единицы.
09 січня '17 г.
Замечательный врач.Очень внимательный и тактичний. Большое спасибо Сергею Константиновичу за его профессионализм
20 червеня '17 г.
Акушер-гінеколог
Кандидат медичних наук, фахівець в області акушерства та гінекології. Доктор проводить діагностику і лікування патологій жіночої репродуктивної системи. Алеся Валеріївна веде вагітних, займається терапією запальних захворювань, патологій шийки матки, яєчників та ін.
Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, займається патологіями жіночої статевої системи. Доктор здійснює терапію запальних, інфекційних захворювань, захворювань шийки матки, яєчників. Надія Петрівна проводить спостереження вагітних пацієнток.
Гінеколог
Лікар-гінеколог, веде прийом дітей і підлітків. Жанна Онуфріївна проводить діагностику і лікування запальних захворювань жіночих статевих органів, займається корекцією передменструального синдрому, лікує патології шийки матки, яєчників і ін.