Співак Жанна Сергіївна

Ендокринолог
лікар першої категорії
Лікар ендокринолог першої категорії, займається діагностикою та лікуванням патологій ендокринної системи. Веде пацієнтів з цукровим діабетом, порушеннями щитовидної залози, надниркових залоз, ліпідного обміну.
Суми вул. Привокзальна, 33

Была на прийоме у нее беременной 2 года назад, не понравилась абсолютно, никому не советую.
Лариса
Супер врач. Специалист
Белла Федоровна
Имею сахарный диабет, постоянно консультируюсь. В наше время трудно найти врача, которому можно доверять. Жанна Сергеевна именно такая.
Леонид
Великолепный доктор. Рекомендую людям с эндокринными нарушениями.
Альона
Хороший специалист. Главное слушать рекомендации врача.

• 1999 р. — закінчила медичний факультет Сумського державного університету.
  • 1999–2000 рр. — інтернатура по терапії на базі КУ "Сумська міська клінічна лікарня № 5".

• 2004–2005 р. — Цикл "Навички консультацій з питань збереження репродуктивного та статевого здоров'я" який відбувся в м. Суми за фінансової підтримки Фонду Народонаселення ООН
  • 2008 р. — Цикл "Планування сім'ї", "Актуальні питання сексології та андрології". "Невідкладні стани в акушерстві та гінекології".
  • 2014 р. — пройшла переатестацію на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти цикл "Ендокринологія". Брала участь в роботі щорічних республіканських конференціях ендокринологів.