ДАР, наркологічний центр

р.Центральний
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Наркологічний центр "ДАР" займається рятуванням від різних форм залежностей традиційними і нетрадиційними способами. Прийом веде лікар-нарколог з 30-річним стажем.

Пацієнтам пропонує такі вигоди:

• консультація лікаря;
  • емоційно-стресова терапія для зниження тяги до вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, наркотичних речовин, азартних ігор.

Переваги приватного кабінету - ефективна авторська методу, багаторічний досвід роботи, проводяться персональні сеанси.

Місцезнаходження центру - пр. Центральний, 96 (ріг вул. Інженерної, Будинок художника).

• Ціни на послуги
  • Відгуки

ДАР, наркологічний центр, вартість послуг:

• Консультація нарколога
  • Кодування від наркоманії
  • Лікування від нікотинової залежності
  • Сеанс психотерапії
  • Консультація психотерапевта
  • Лікування залежності від азартних ігор

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дарья
Пока муж у Негоды лечился, я насмотрелась на ее пациентов достаточно. Можно только позавидовать терпению и вниманию доктора к каждому пациенту. А специалист Лидия Александровна вообще непревзойденный!
Анжела Герогиевна
Я своего сына можно сказать за уши притянула на прием к Негоде. А дальше произошло чего я совсем не ожидала – сын начал с интересом на ее занятия ходить, где то через месяц наши проблемы постепенно исчезли. Спасибо!
Антонина
Супруга свого притянула на лечение к Лидии Александровне, постоянно деньги спускал на игровых автоматах. Уж не знаю как, но доктор повляла на него серьезно – почти погода держимся без приключений.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Приватний кабінет доктора Мазо спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань, сексуальних розладів, чоловічого безпліддя та хвороб, що передаються статевим шляхом. Прийом веде лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог.
Пн — Пт: 08:00-17:00
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (пов. 3, офіс 311) р.Інгульський
8,5
Приватний кабінет психотерапевта Ткачука Руслана спеціалізується на врегулюванні міжособистісних відносин, допомозі у власному розвитку пацієнта, при складних емоційних станах. Прийом веде психолог, терапевт, гештальт-терапевт.
Пн — Пт: 09:00-20:00