Лікарі ендоскопісти в Києві (метро Золоті ворота)

Для точного определения что со мной делаг эндоскопию. Все прошло очень хорошо. Врач внимательный, знающий, видно опытного специалиста. Благодарю за помощь.
13 грудня '16 г.
Андрей
Иван Григорьевич помог разобраться во многих вопросах, дал несколько полезных советов. Я доволен квалификацией данного специалиста. Рекомендую всем!
29 серпня '16 г.
Ендоскопіст, Хірург
Практикуючий лікар хірург-ендоскопіст вищої категорії, в сферу діяльності якого входить діагностична та лікувальна ендоскопія травного тракту у дітей і дорослих. Професійні компетенції лікаря: гастроскопія, колоноскопія, ендоскопічна біопсія тканин, діагностика хелікобактерної інфекції шлунка, ендоскопічна поліпектомія. Медичні послуги, що надаються доктором, виконуються на основі міжнародних стандартів і протоколів медицини, що виступає гарантією їх ефективності та якості. Бере участь в медичних наукових конференціях, з'їздах
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 1000/600 грн.