Лікарі стоматологи (Ортодонт) в Києві (метро Житомирська)

Елизавета
Наталия Григорьевна очень хороший стоматолог-ортодонт, благодаря ей, мой ребенок ходит с ровненькими зубками. А главное, мне кажется, что она немного психолог, я первый раз видела такое, что бы доктор с легкостью мог уговорить ребенка носить пластинку.
03 лютого '17 г.
Даниил
Ставила ребенку брекеты. Не плакал, сейчас ходим на регулярные осмотры, тоже все в порядке
11 жовтня '16 г.
Лида
Благодаря Алексею Ивановичу теперь и у меня "Голливудская" улыбка))
17 вересня '16 г.
У ребенка проблема с прикусом. Врач отнеслась к этому серьезна. Сейчас наблюдаемся. Понравилась.
03 жовтня '16 г.
Ортодонт
Лікар спеціалізується на ортодонтичному лікуванні. Займається встановленням усіх видів брекет-систем. Здійснює прийом дорослих і дітей. Щорічно бере участь в міжнародних конференціях, науково-практичних семінарах, з'їздах ортодонтів Європейського, Американського товариства ортодонтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація бесплатная
Ортодонт
Стоматолог-ортодонт, надає медичну допомогу дітям. Спеціалізується на проблемах прикусу, деформації зубів. Проводить консультативні прийоми і огляди. Вирівнює зуби за допомогою брекетів і капов. Крім того, коригує прикус пластинками. Практикує індивідуальний підхід, в роботі враховує психологію дитини.
Консультація бесплатная