Павленко Роман Олександрович

Офтальмолог
Викликати додому
Чому я працюю лікарем? Хороший зір - важлива складова якісного життя, і мені приємно допомагати людям зберігати його та відновлювати. Знання мов: англійська - середній рівень, іспанська - середній рівень

Лікар працює в клініках:
Київ бул. Тараса Шевченка, 27 м.Університет66

Немає відгуків

• 2016-2021 рр. – Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність: лікувальна справа

• 2021-2023 рр., спеціалізація: Офтальмологія, провайдер: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, знання та/або навички отримав: діагностика та лікування запальних захворювань ока, переднього відрізку ока, сітківки, травм очей.
  • Учасник та доповідач на наукових конференціях, симпозіумах, з'їздах в Україні, ЄС та Азії, у тому числі ESCRS (2022, 2023), EuRetina (2022), DOG (2022), MEACO-MIOC (2022).

Лікар-офтальмолог займається лікуванням захворювань

• Хвороба сухого ока, дисфункція мейбомієвих залоз
  • Короткозорість, далекозорість, пресбіопія, астигматизм, амбліопія
  • Глаукома, неврит зорового нерву
  • Катаракта
  • Вікова макулярна дегенерація, оклюзії центральної вени та артерії сітківки
  • Кон'юнктивіт, кератит, увеїт (в т.ч., іридоцикліт)
  • Ячмінь, халязіон, дакріоцистит, травми очей

Лікар-офтальмолог надає послуги

• Проводить діагностику та лікування багатьох захворювань очей згідно з міжнародними стандартами доказової медицини.
  • візометрія
  • рефрактометрія, ретиноскопія, ретиноскопія
  • біомікроскопія (дослідження на щілинній лампі)
  • огляд очного дна (пряма офтальмоскопія, з безконтактною та контактною лінзою)
  • тонометрія (визначення внутрішньоочного тиску)
  • гоніоскопія (дослідження кута передньої камери)
  • ультразвукове дослідження ока
  • парабульбарні, субкон'юнктивальні ін'єкції
  • видалення сторонніх тіл кон'юнктиви та рогівки, лікування халязіону, промивання слізних каналів