Оптика Новий Зір на Антоновича 123

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Мережа оптик "Новий Зір" — це історія більш ніж 15 річного досвіду роботи в області офтальмології. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних оптичних послуг і товарів. У кожному з наших салонів ви знайдете висококваліфіковане обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми розуміємо, наскільки важливе здоров'я вашого зору та ваш комфорт. Наші салони створені для того, щоб кожен клієнт відчував себе особливим і знайшов ідеальне рішення для своїх потреб.

Ми пропонуємо:

• Оптичні огляди: Наші ліцензовані офтальмологи здійснюють професійні огляди зору та надають консультації з вибору оправ і контактних лінз.
  • Продаж оправ: Широкий вибір модних і функціональних оправ від провідних світових брендів. У нас ви знайдете оправи для будь-якого стилю та бюджету.
  • Контактні лінзи: Великий асортимент контактних лінз усіх видів і відомих виробників. Ми допоможемо вибрати оптимальний варіант, враховуючи ваші потреби й особливості зору.
  • Оптичні аксесуари: Додаткові аксесуари для догляду за лінзами і оправами.
  • Спеціальні пропозиції та акції: Ми регулярно проводимо розпродажі, акції та спеціальні пропозиції для наших клієнтів, щоб зробити покупки ще вигіднішими.
  • Професійне обслуговування: Наші фахівці з великою увагою підходять до кожного клієнта, надаючи допомогу у виборі та забезпеченні високоякісного сервісу.

Запрошуємо вас відвідати наш салон і переконатися в якості наших послуг!

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Оптика Новий Зір на Антоновича 123, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Зверніть увагу на інші клініки:
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.
Відділення клініки «Оксфорд Медікал» на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича) м. Васильківська9 3
7,6
Лабораторно-діагностичний центр “Омега-Київ” працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00