Новокшонов Єгор Юрійович

Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар-стоматолог-хірург займається усіма видами хірургічних маніпуляцій ротової порожнини. Володіє навичками установки зубних імплантів. В роботі застосовує медичний лазер, ПРП-технології, 3D планування. Виконує кісткову пластику, синус-ліфтинг, гінгівопластика, гемісекцію. Відвідує спеціалізовані стоматологічні конференції, симпозіуми, майстер-класи.

18 квітня '19р.
Професіонал своєї справи. Єгор Юрійович рятував мене після халатної роботи трьох лікарів, які наробили мені біди. Щиро вдячна йому за турботу і професіоналізм!
Дмитрий
Профессионал высокого класса! Благодарю зза качественную работу
Динара
13 травня '16р.
Результат превзошел все мои ожидания,так что я теперь не стесняюсь улыбаться! Рекомендую.

• Київський Медичний Університет Української Асоціації Народної Медицини.
  • Клінічна ординатура в Національній Академії післядипломної освіти ім. Шупика, кафедра щелепно-лицьової хірургії;

• Десяте засідання Клубу Імплантологів України, м. Одеса, 2009 рік;
  • 1-й Національний Український стоматологічний конгрес, м. Київ, 2012 рік;
  • теоретичний і практичний курс по імплантології ІПСТ, м. Київ, 2013 рік;
  • симпозіум " Консервативна пародонтологія, нова техніка і протоколи", м. Київ, 2013 рік;
  • участь в XIV засіданні клубу імплантологів, м.Одеса, 2013 рік;
  • майстер-клас " Пьезохірургія в екстракційній, пародонтальной і аугментационной хірургії, ортодонтичної мікрохірургії", м.Одеса, 2013 рік;
  • конференція " Інтегрований підхід до досягнення ідеального естетичного результату на імплантатах", м. Київ, 2013 рік;
  • стажування по одинетапній і двохетапній імплантації з використанням систем Simpl Swiss, U — Impl, м. Львов, 2013 рік;
  • протоколи і свідчення використання Вектор- терапії, м. Київ, 2013 рік;
  • використання діодного лазера в стоматології, м. Київ, 2013 рік;
  • одномоментна техніка дентальної імплантації, м.Київ, 2014 рік;
  • хірургічна техніка синус-ліфта, м. Львів, 2014 рік;
  • сучасна комп'ютерна 3d-рентген діагноста в лікуванні ЛОР-захворювань і суміжних патологій, м. Київ, 2014 рік;
  • 3-й Національний Український Стоматологічний Конгрес " Стратегія розвитку стоматологї в Україні", " Міжнародні стандарти профілактики та лікування і їх впровадження в практику лікаря- стоматолога", м. Київ, 2015 рік;
  • "Клінічний курс діодні лазери в стоматології. Клінічні можливості використання". Учбовий центр " Аванто", м. Київ, 2015 рік.

• Член Асоціації стоматологів України;
  • Член Асоціації імплантологів України;