Сорокіна Наталія Володимирівна

Ендокринолог
Лікар другої категорії
Лікар-ендокринолог, спеціалізується на клінічній та гінекологічній ендокринології. Лікує патології ендокринної системи. Спостерігає пацієнтів з цукровим діабетом обох типів, призначає відповідне лікування при безплідді, гіпотиреозі, розладах ліпідного обміну. Надає послуги консультації. Проводить діагностичні дослідження на предмет порушень гормонального фону.
Консультація

Алина
Посещаю доктора Сорокину регулярно. Благодаря ей моя болезнь не прогрессирует. Огромное спасибо врачу за помощь.
Яна
Если у вас сахарный диабет, то вряд ли найдете врача лучше, чем Сорокина. Ее лечение вернуло меня к нормальной жизни, и верю, что будет еще лучше.
30 травня '16р.
Уже 3 года имею сахарный диабет, наблюдаюсь у этого врача, получаю необходимую помощь. Могу сказать о ней только хорошее

• 2005 р. – Національний медичний університет ім. Богомольця, з червоним дипломом;
  • 2007 р. – Магістр медицини на базі НМУ ім. Богомольця;
  • 2009 р. – Клінічна ординатура на базі НМУ ім. Богомольця.

• 2011 р. – Курс по темі "Гінекологічна ендокринологія", при НМАПО ім. Шупика;
  • 2014 р. – Курс по темі "Вибрані питання клінічної ендокринології", при НМАПО ім. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець