Дитячі алергологи в Києві (Шевченківський район)

Алерголог, Пульмонолог, Педіатр
Лікар педіатр, алерголог вищої категорії професійної кваліфікації, надає послуги в діагностуванні і лікуванні пацієнтів в умовах стаціонару. Спеціалізується на терапії алергічних патологій (алергічного Реніта, алергічної бронхіальної астми) і імунодефіцитних станів. Допомагає пацієнтам в лікуванні бронхіту, ГРВІ, пневмонії, грипу, кору, краснухи. Замкова Лариса Василівна має великий досвід в лікуванні гастриту, кон'юнктивіту, екземи і сінної лихоманки.
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Алерголог
Дитячий алерголог. Веде консультативний прийом алерголога для пацієнтів з народження до 18 років. Займається діагностикою та лікуванням алергій, в тому числі алергічного риніту і бронхіальної астми. Олена Станіславівна є головним районним фахівцем з дитячої алергології в м.Києві, постійним учасником Школи дитячих алергологів м.Києва, а також конгресів з алергології та педіатрії.
Алерголог
Лікар-алерголог з 21-річним стажем роботи. Спеціаліст першої категорії. Звернутися за консультацією до Пінчук Наталії Михайлівні можна при появі таких клінічних симптомів, як висипання на шкірних покривах у вигляді бульбашок, плям, вогнища гіперемії, лущення, сверблячі відчуття. Крім того, доктор надає допомогу в лікуванні шкірних проявів алергічного дерматиту, а також усуває ознаки патології, викликаної прийомом лікарських засобів, внаслідок контакту з побутовою хімією, косметикою, вживання деяких продуктів. Пінчук Наталія Михайлівна займається виявленням алергену, який став причиною розвитку алергічної реакції. В подальшому це дозволяє виробити схему лікування і профілактики, яка буде найбільш ефективною в кожному випадку індивідуально.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація
Педіатр, Дитячий алерголог
Спеціалізується в області педіатрії та дитячої алергології. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинації, розробляє рекомендації для профілактики частих ГРВІ. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування атопічного дерматиту, бронхіальної астми, кропив'янки, харчової алергії, непереносимості лактози.
Алерголог
Займається лікуванням алергічних захворювань у дорослих та дітей.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Офтальмолог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Хороший зір - важлива складова якісного життя, і мені приємно допомагати людям зберігати його та відновлювати. Знання мов: англійська - середній рівень, іспанська - середній рівень
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350