Ганущак Андрій Васильович

Cексолог, репродуктолог, пластичний хірург, гінеколог
Керівник центру
Лікар першої категорії
Доктор Ганущак Андрій Васильович надає послуги з діагностики та терапії патологій репродуктивної системи людини. Вивчає фактори, що ведуть до безпліддя в сім'ях, займається їх усуненням. Проводить лікувальні процедури з метою корекції порушень шийки матки та інших внутрішніх статевих органів жінки, виконує кольпоскопію і огляд на предмет прохідності маткових труб. Володіє техніками радіохвильової коагуляції і кріодеструкції. У діагностичних цілях проводить біопсію, аналізи на ЗПСШ. Здійснює інтимну пластику.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський

Алена
Отличный врач, профессиональный и внимательный. Продолжаю у него наблюдаться Всячески рекомендую! Спасибо!
Диана Ф.
Консультировалась у этого доктора перед тем, как начать лечение сложного заболевания. Врач ответил на все мои вопросы, я очень довольна результатом. Теперь знаю, чего ожидать в дальнейшем, какие могут быть осложнения. Спасибо за консультацию.
Как по мне, так Ганущак отличный гинеколог и располагающий к себе человек. У меня остались хорошие впечатления от общения и лечения у Андрея Васильевича. Большое спасибо!
После визита к Андрею Васильевичу мы остались довольны, было назначено минимум анализов, которые подтвердили диагноз. Весьма доступно объяснил, рассказал, почему ухудшилось самочувствие, и оказался прав. Благодарим от всей души!!!
Всем подругам советую этого гинеколога. Никто не остался недовольной
30 травня '16р.
На осмотре все прошло хорошо. Работой специалиста удовлетворена
Ханна
В Ромиталь делала у Андрея Ганущака операцию. Лабиопластика. Я настолько довольна результатом, что даже не понимаю, ка до этого я жила))) Мало того, еще после операции доктор мне вколол точку G.!!! Я понятия раньше не имела, что такое вообще возможно! В общем, не могу словами описать, что со мной сейчас происходит!!! Это просто восхитительное самочувствие и огромное удовольствие от себя и от новых красок в моей сексуальной жизни! Хочу сказать доктору огромное человеческое СПАСИБО!!!
Была на консультации у Ганущака Андрея по лабиопластике. На эту операцию не так то просто решиться, но что ещё остаётся!? Начиталась на форумах об осложнения, поэтому за этот месяц я проконсультировалась у 5 хирургов. И только один Ганущак мне рассказал все подводные камни этой процедуры, от чего зависит процесс заживление, показал фото работ и рассказал о результате, чего не сделали другие. И я поняла, что этим должен заниматься гинеколог-хирург. Я рада, что нашла своего врача!

• 2007 р. - Івано-Франківський національний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2010 р. - спеціалізація за напрямом "Акушерство і гінекологія" на базі Івано-Франківського національного медичного університету.

• Attended the scientific and practice course “PRP-Therapy YcellBio-Kit” by “Private Aesthetic School - KARSE”, Kyiv (2019 р.)
  • Attended the scientific-practice course “Happy Intime” by “Academy of Scientific Beauty”, Kyiv (2019 р.)
  • Участь в роботі ІІІ Українсько-Німецького Конгресу "Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичної медицини", м. Одеса (2019 р.)
  • Наукова програма-симпозіум "Від імені і до точки G“ в рамках IX Міжнародного Навчального Курс - Тренінгу для пластичної та реконструктивної Хірургів і Лікарів косметологів по нехірургічні методи омолоджування – I.E.C.T.C. та I.C.T.P.S”, м. Санкт-Петербург (2019 р.)
  • Курси підвищення кваліфікації: "Актуальні питання гінекології в практиці лікаря стаціонару", з тематичним удосконаленням: "Застосування лазерних технологій в гінекології". Центр підвищення кваліфікації та професійного розвитку медичних працівників клінічної лікарні "Феофанія" (2018 р.)