Сторінка 32. Приватні лікарі в Києві

Елеонора
Дуже хороший спеціаліст! Компетентно розбирається в проблемах. не призначає зайвих препаратів, що немало важливо в наш час. Я вважаю людина на своєму місці. У лікаря високий професійний рівень, це помітно одразу. Рекомендую!
02 березеня '20 г.
Євген
Була у лікаря. Все пройшло добре. Мені дуже сподобався цей спеціаліст. Лікар приділила мені дуже багато часу, озвучила мені мій діагноз, розписала що потрібно приймати. Консультація лікаря мені дуже сподобалася, все було зрозуміло.
03 березеня '20 г.
Андрей
Очень хороший специалист, всегда подскажет, есть ощющение что попал в надёжные руки.
30 листопада '-1 г.
Очень внимательный и человечный доктор. Всегда старается увидеть суть проблемы в комплексе, никогда не откажет в помощи, внимательна, вежлива и компетентна.
30 листопада '-1 г.
Лікар загальної практики-сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог
Лікування хвороб органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, захворювань нирок і сечовивідних шляхів (пієлонефрити, цистити, ниркові кольки) та інших захворювань терапевтичного профілю у дорослих і дітей віком від 10 років.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-08
Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Виконує УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та щитовидної залози. Проводить біопсію печінки та підшлункової залози. Лікує гастрит, холецистит, ожиріння, виразкову хворобу шлунку, панкреатит та гепатити.
Записатися на прийом32 онлайн записи
Невролог, епілептологі
Лікар спеціалізується на діагностиці рідкісних та спадкових неврологічних захворювань у дітей. Здійснює патронаж дітей до року. Лікує епілепсію, головні болі і тики, аутоімунні хвороби нервової системи. Є автором понад 40 публікацій з епілепсії. Бере активну участь в семінарах та конференціях.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Психіатр, дитячий психіатр
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом30 онлайн записів
Консультація 1500/1300 грн.
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Біланенко Дмитро Ігорович – лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Проводить повну діагностику ротової порожнини з використанням сучасного обладнання. Спеціалізується на проведенні ремінералізуючої терапії та Vector – терапії, лікуванні зубів, лазерному та хімічному відбілюванні зубів, пломбуванні каналів зуба гарячою гутаперчею, герметизації фісур та реставрації зубів. Також лікар допоможе з вибором засобів для ідивідуальної гігієни порожнини рота дітям та дорослим.
Ксенія
Обрала Люмі Дент щоб розпочати повне лікування зубів. Порекомендували Дмитра Ігоровича , дуже задоволена роботою лікаря
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація безкоштовно
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом пацієнтів. Займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи. Має методику проведення паравертебральних блокад. Лікар веде як дорослий прийом, так і консультує дітей віком від 6-ти років.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург
Доктор Кравець Наталія Ігорівна має 7-річний стаж, офтальмолог, має вищу категорію. Володіє навичками використання лазера з лікувальною метою при різних порушеннях зорової функції. в обов'язки фахівця входить проведення консультацій, первинного обстеження і лікування захворювань очей первинного і вторинного походження. До Кравець Н.І. звертаються для видалення стороннього тіла з ока, терапії катаракти, глаукоми, далекозорості, короткозорості, дистрофії сітківки, діабетичної ретинопатії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-08
Консультація 1200/700 грн.
Сімейний лікар, Гастроентеролог
Лікар сімейної медицини проводить прийом і диспансерне спостереження за пацієнтами з 3-річного віку. Використовуючи методи діагностики: інтерпретацію лабораторних показників, рентгенографію органів грудної клітини, спірографію. Лікує захворювання органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи, неврологічні захворювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318
Дерматовенеролог
Лікар дерматовенеролог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування шкірної висипки, захворювань, що передаються статевим шляхом, грибкових уражень шкіри і нігтів. Закінчив Український державний медичний університет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Ортопед, Травматолог, УЗД-фахівець
Лікар-травматолог, також спеціалізується на ортопедії та функціональної діагностиці. Приймає пацієнтів різного віку з травматичними ушкодженнями, що включають вивихи будь-якої складності, переломи відкритого і закритого типу, розтягнення та розриви зв'язок. Оглядає, ставить діагноз і призначає відповідне лікування. Контролює процеси загоєння за допомогою рентгенографії та УЗД суглобів. Складається в Українській асоціації травматологів-ортопедів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10