Сторінка 22. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Невропатолог
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань нервової системи. Працює з вродженими і набутими патологічними станами. Усуває головні болі, займається відновленням сну. Прописує терапію при епілепсії, неврозах, невритах і вегето-судинної дистонії.
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Невропатолог, кінезітерапевт, лікар фізичної і реабілітаційної медицини
Займається лікуванням захворювань центральної і периферичної системи, реабілітацією після захворювань нервової системи. Проводить неврологічний огляд, мануально-м'язове тестування, підбір і корекцію лікування пацієнтів, реабілітацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог
Лікар займається виявленням та лікуванням неврологічних патологій. Лікує невралгію, СДВ, професійні неврози і запалення потиличного нерва. Приймає пацієнтів з нервовими зривами, хронічною втомою, розладом сну і частими головними болями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр, Невролог
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей і підлітків. Виконує паравертебральні блокади. Лікує ГРВІ, хронічний бронхіт, бронхіальну астму, грип, пневмонію, вегетосудинну дистонію, атопічний дерматит, коклюш і вітрянку. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 595/650 грн.
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Невролог
Невролог надає послуги з лікування неврозів. Займається голковколюванням, проведенням електроміографії, лікуванням вегетосудинної дистонії.
Київ вул. Жилянська, 69/71 м.Вокзальна135м.Олімпійська1914
Невролог
Доктор Білик Олена Василівна має вищу кваліфікаційну категорію в області неврології. Спеціалізується на лікуванні уражень ЦНС і ПНС, черепно-мозкових травм і їх наслідків. Надає термінову медичну допомогу при інсультах, практикує реабілітаційну терапію хворих в післяінсультних стані. Лікує вегетосудинну дистонію і вегетативно-судинні кризи. Для оцінки стану пацієнта використовує методи функціональної діагностики, включаючи транскраниальную доплерографію.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський
Викликати лікаря додому
Доктор Кисла Інна Володимирівна консультує пацієнтів з невритами, неврастенією, радікулопатією, деманцією, вестибулярними розладами.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невропатолог
Записатися на прийом3 онлайн записи
Невролог
Лікар-невропатолог, займається діагностикою та лікуванням пошкоджень ЦНС і ПНС. В роботі використовує методи реоенцефалографія і електроенцефалографії, на підставі яких визначає наявність захворювання і призначає відповідне лікування.
Дитячий невролог
Діагностика та лікування неврологічних захворювань у дітей.
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66