Авен Про, спеціалізований медичний центр

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія.

Послуги, що надаються медичним центром "Авен Про":

• консультування вузькопрофільним фахівцем;
  • оформлення довідок;
  • ультразвукове дослідження (в тому числі, і виїзне);
  • діагностування та усунення офтальмологічних патологій;
  • виявлення і лікування гормональних збоїв;
  • терапія при кардіологічних і неврологічних патологіях;
  • дитяча ортопедія;
  • різні види масажу;
  • воскова епіляція;
  • біоревіталізація;
  • мезотерапія;
  • контурна пластика;
  • комплексний догляд за шкірою обличчя.

Переваги медичного центру - можливість виклику лікаря додому, можливість доставки медичних препаратом на будинок, співпраця зі страховими компаніями, наявність різних медичних програм.

Місцезнаходження клініки - вул. Підвисоцького, 19 (ст метро Дружби Народів).

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Авен Про, спеціалізований медичний центр, вартість послуг:

• УЗД органів малого тазу
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
  • УЗД щитоподібної залози
  • УЗД нирок та сечовидільної системи
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД печінки і жовчного міхура
  • УЗД органів заочеревинного прстранства
  • УЗД підшкірної клітковини (об'ємних утворень ПЖК)
  • Консультація вертебролога
  • Пілінг мигдальний
  • Пілінг азелаїновий
  • Пілінг гліколевий поверхневий
  • Пілінг гліколевий серединний
  • Пілінг гліколевий відбілюючий з коєвою кислотою
  • Спа-пілінг
  • Пілінг молочний
  • Пілінг ретиноєвий
  • Пілінг саліциловий
  • Консультація дерматолога
  • Лікування демодекозу (підтвердженого)
  • Діагностика та лікування демодекозу (непідтвердженого)
  • Консультація кардіолога
  • Сеанс мануальної терапії (лікування спини)
  • Масаж поперекового відділу
  • Масаж спини
  • Масаж всього тіла
  • Масаж грудного відділу
  • Масаж шийно-комірцевої зони
  • Масаж волосистої частини голови з дарсонвалізацією
  • Масаж антицелюлітний
  • масаж пластифікуючий
  • Масаж за Жаке (щипковий, для жирної шкіри)
  • Консультація невропатолога
  • Консультація невропатолога
  • Консультація дитячого ортопеда
  • Консультація лікаря-офтальмолога
  • Перевірка гостроти зору, (з можливим підбором окулярів) дослідження акомодації і бінокулярних функцій
  • Огляд очного дна (з розширеною зіницею)
  • Біомікроскопія (огляд ока на щілинній лампі)
  • Вимірювання ВГД
  • Видалення чужорідного тіла кон'юнктиви, рогівки (поверхневе проникнення)
  • Парабульбарна ін'єкція (одне око)
  • Підкон'юнктивальна ін'єкція (одне око)
  • Ін'єкція ліків в халязіон
  • Консультація педіатра
  • Консультація пластичного хірурга
  • Контурна пластика губ препаратом Juvederm Ultrasmile
  • Контурна пластика куточків рота і зморшок скорботи препаратом JuvedermUltra 3 0,6 мл
  • Лікування гіпергідрозу препаратом Botox - 100 од
  • Видалення шкірних новоутворень до 3 мм
  • Консультація ревматолога
  • Видача довідки
  • Консультація терапевта
  • Внутрішньом'язова ін'єкція
  • Консультація ортопеда-травматолога
  • Консультація уролога
  • Масаж міостимулюючий лімфодренажний (обличчя, шия, декольте, коміркова зона, руки) 60 хвилин
  • Консультація ендокринолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Хорошая клиника, отзывчивый персонал. Главное, решили мою проблему!!!
Была на приеме у Дениса Алексанровича. Доктор очень приятный и внимательный, распологает к себе. На все интересующие вопросы отвечает понятно и подробно, не пытается навязывать свое мнение. После приема решила делать операцию по увеличению груди у него и не пожалела. Прошло уже две недели после операции. Чувствую себя хорошо, результат радует, хотя еще продолжается реабилитационный период. Денис Александрович очень внимательный и всегда интересуется самочуствием. Надеюсь и дальше все будет отлично. Всем рекомендую доктора.
Этот отзыв хочу посвятить талантливому человеку с даром пластического хирурга, в чьи волшебные руки мне посчастливилось попасть. С первой встречи он произвел впечатление человека, который искренне хочет помочь и безусловно профессионала своего дела. Доктор которому можно доверять и быть уверенным в благополучном исходе. В мае 2017 года мне была выполнена операция по эндопротезированию молочных желез. Вхождение в наркоз было очень плавным-это приятное чувство расслабления и мягкий сон. Комфортным было и пробуждение, никаких неприятных ощущений в виде головокружения,тошноты или першения в горле, как будто то проснулась после крепкого сна. После операции Денис Александрович не оставит вас на попечительство медсестер. Он лично интересуется и Вашем состоянием и самочувствием.
Очень хочется поделиться своей радостью! Прошёл месяц после операции, сказать, что я счастлива, это слишком мало, чтобы описать свои эмоции, свои переживания и воспоминания , месяц назад я пришла к Денису Александровичу Юрченко, не зная его, не зная его работ, просто увидев акцию в интернете с безумной скидкой на маммопластику, я решила попасть на консультацию и довериться своей интуиции, Познакомившись лично, я поняла, что это мой доктор, внимательный, чуткий, обаятельный, он выслушал все мои переживания и приоритеты и сразу на консультации назначили дату операции. На операцию шла ничего не боясь, зная, что я доверилась профессионалу и человеку, который от души любит свою профессию! Все так и получилось! Подготовка к операции, сама операция, после операции - все на высшем уровне!
Кирилл
Галина Геннадіївна прекрасній лікар. Вона нам дуже допомогла. Коли сину довелось змінити школу, то ми стали помічати що він став дещо дратівливим, та неспокійним. Завдяки лікарю, наш син зміг подолати ці відчуття. Дякуємо.
Олег
Лучший окулист, которого знаю, а бывал я у многих. Врач действительно хочет помочь, нет "конвейерного" подхода к пациентам, что очень радует. Марина Александровна уделяет столько времени, сколько нужно, доступно объясняет, старается как можно тщательней провести осмотр. Такой врач сегодня большая редкость!
Кирилл
Просто отличнейший доктор! Обращался по поводу проблемной кожи. На 100% остался доволен приемом. Врач внимательно выслушал проблему, изучил анализы, назначил очень эффективное лечение. Также хочу сказать, что отношение к пациенту очень дружеское, врач с первых минут к себе располагает. Спасибо Вам!!
Грамотный специалист, консультацию провела образцово
Вероника
Регулярно хочу к врачу как к косметологу. Очень нравится подход и результат от работы.
Дана
Она очень хороший специалист, компетентна, вежлива, настоящий профессионал.
Степан
Специалист высокого уровня. Индивидульный подход к каждому пациенту, старается найти первопричину проблемы.
Настя
Проходила диагностику зрения ради профилактики, врач понравился, спасибо за помощь)
Светлана Игоревна
Очень довольна работой специалиста. Лечимся всей семьей у него
Обращались всей семьей как к диагносту. Не разочарованы. Квалификация на 5+
Дмитрий
Очень хороший и квалифицированный специалист!
Елизавета
Благодарю за Вашу помощь с ребенком
Андрей
Массаж делает на высоком уровне, рекомендую
Юрий
Врач хоть и молодой, но опытный, свое дело знает. Не раз убедился в правильности диагноза и лечения.
Артем
Прошу відзначити його старання. Майстер відмінний за кілька занять рука працює на 90%, ввічливий, ненав'язливий.
Наташа
Гуцало - великолепный косметолог. Смотрю в зеркало - не нарадуюсь. Однозначно рекомендую!
Денис
Вылечил мою жену, благодарим от всей души!
Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться лікування стоматологічних проблем. Фахівці клініки стажувалися за кордоном.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-19:00