Сторінка 4. Лікарі в Києві (метро Лісова)

Ксения
Андрей Леонидович!!!!Вы самый лучший доктор!!!! Сколько буду жить, всегда вас буду помнить, самый прекрасный специалист с большой буквы, здоровья Вам!!!!Спасли меня!!!
30 листопада '-1 г.
Також хочу висловити окрему вдячність лікарю ,Чудійович Людмилі Андріївні!Звертаюся до неї уже не перший рік.Все лікування і огляд проводиться професійно, чітко, Рекомендую лікаря і просто чудову людину,Чудійович Людмилу Андріївну.Професіонал своєї справи.роз’яснює все,відповідає на мої запитання по лікуванню, завжди на зв'язку.Вдячна лікарю за кваліфіковано надану допомогу.
15 вересня '21 г.
Пациент
Наблюдаюсь у невролога Чудиевич Людмилы Андреевны по причине болей в спине. Прошла уже подробную диагностику, лечение мне тоже уже назначили и восстановительные процедуры. Очень довольна, что лечение комплексное, со всех фронтов. Уже чувствую себя значительно лучше. Верю в полное излечение в скором времени.
07 жовтня '21 г.
Сергей
Хочу выразить благодарность неврологу, Чудиевич Людмиле Андреевне. Отличный специалист, профессионал своего дела. Добрая, внимательная. С уважением, Шушкевич Сергей Анатольевич.
12 жовтня '21 г.
Невролог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів із судинними патологіями головного мозку, головним болем, остеохондрозом, міжхребцевими грижами, радикулітом. Займається розшифруванням результатів КТ, МРТ, енцефалограм.
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, масажист
Викликати лікаря додому
Лікувальний масаж, мануальна корекція, голкорефлексотерапія, в / в інфузії, хіджама (кровопускання), озонотерапія
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація от 450 грн
Гастроентеролог, УЗД-терапевт
Лікар займається профілактикою, діагностикою та терапією захворювань травної системи. Успішно лікує гастрит, виразку шлунка, дисбактеріоз кишківника, холецистит. Виконує ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та малого тазу, щитовидної залози, простати, молочних залоз та органів мошонки.
Акушер-гинеколог, Гинеколог-онколог, Гинеколог-эндокринолог
Тетяна Петрівна спеціалізується на лікуванні запальних процесів жіночої статевої сфери, безпліддя, доброякісних новоутворень, ендометріозу, захворювань шийки матки, ІПСШ, клімактеричних розладів і ін. Виконує омолодження і відбілювання вульви і періанальних ділянки, контурну інтимну пластику, лазерне видалення кондилом, липофилинг великих статевих губ , лікування опущення стінок піхви, лазерне лікування вагінальної атрофії. Проводить УЗД органів малого таза, инсеминацию, біопсію, кольпоскопію, роздільне діагностичне вишкрібання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог
Лікар спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні патології шийки матки, лікуванні патологій щитовидної залози. Займається діагностикою та лікуванням безпліддя, у тому числі з використанням допоміжних репродуктивних технологій. Здійснює ведення коморбідних пацієнтів.
Педіатр
Займається лікуванням захворювань органів дихання, травлення, сечовивідних шляхів, алергічними реакціями, ЛОР-патологіями, проводить лікування дисбактеріозу, алергічних дерматитів, інфекцій дихальних шляхів, веде прийом і лікування часто хворіючих дітей, консультує з питань вакцинопрофілактики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психіатр, психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом10 онлайн записів
Консультація 1000/1200 грн.
Невролог, УЗД-фахівець
Лікар Войтенко Марина Євгенівна, невролог вищої категорії. Спеціалізується у галузі дитячої неврології. Проводить консультації та діагностування різних неврологічних захворювань. Займається лікуванням вегетосудинної дистонії, неврозів, вроджених аномалій неврологічного напрямки. Працює з дітьми із розумовою відсталістю, ДЦП, епілепсію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології, виконує УЗД молочних залоз, щитовидної залози, сечового міхура і слинних залоз. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз і клімакс. Проводить діагностичне вишкрібання, поліпекомію і Лабіопластика.
Терапевт, ендокринолог, кардіолог
Лікар спеціалізується в області терапії, ендокринології та кардіології. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, гастрит, грип, ангіну, харчові отруєння та захворювання, пов'язані з розладом щитовидної залози. В роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики.