Неділя Ірина Сергіївна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Доктор Неділя Ірина Сергіївна має 11-річний досвід, отоларинголог, має вищу категорію. Спеціаліст надає послуги з первинної діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів інфекційно-запального, травматичного або вродженого генезу. В обов'язки лікаря входить консультативний прийом, надання допомоги в невідкладних станах (кровотечі з ЛОР-органів) і лікування хронічних хвороб (отиту, гаймориту, тонзиліту). Також лікар здійснює корекцію форми носової перегородки, видалення поліпів, мигдалин, вазотомію і трахеостомию. До Неділі І.С. звертаються як дорослі, так і з дітьми. Доктор дає профілактичні поради щодо попередження погіршення слуху, розвитку гнійних ускладнень на тлі прогресування захворювань.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213

Платон
Лікар Неділя Ірина Сергіїївна чудовий лікар-отоларинголог.З першої нашої зустрічі стало зрозуміла, що ця людина на своєму місці і займається своєю справою.Вона детально оглянула моє горло, назначила деякі обстеження та прийнялась до лікування.Відразу ж попередила , що на це знадобиться час та терпіння .Все і справді пройшло і я тепер абсолютно здоровий завдяки їй!
Думаю, що знайдеться мало людей, які б після консультації у лікаря отоларинголога Неділі Ірини Сергіївни , залишилися б не в захваті.Вона дуже розумна, вихована, з відчуттям такту , по справжньому співчуває своїм пацієнтам.І я вірю, що вона також від щирого серця бажає їм швидкого одужання,а не для галочки сказавши,як роблять інші.
Сергей Костенко
05 травня '20р.
Очень грамотный, чуткий и приятный врач. Рекомендую, не пожалеете

• 2004 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, медичний факультет, "Лікувальна справа";
  • 2007 р. — інтернатура за фахом "Отоларингологія", Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 2011 р. — стажування з отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. — ПАЦ по отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. — ПАЦ по отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти.