Лікарі гінекологи (Гінеколог-ендокринолог) в Києві (метро Іподром)

Вікторія Валеріївна
Була на прийомі в Новоселової Зої Вікторовни в медичному центрі в Києві на вул.Ломоносова, дуже уважна, професійна, делікатна лікарка, також самостійно виконує узд, все детально і аргументовано пояснює, залишилися дуже приємні враження, рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Яна
Грамотний і уважний лікар. Лишилась задоволена відвідуванням саме цього лікаря.
30 листопада '-1 г.
Тамара
После тщательного обследования у Новоселовой все встало на свои места. Зоя Викторовна сумела распознать причину моего недуга в процессе исследования. Грамотный и внимательный врач!
26 листопада '16 г.
Проходила недавно диагностику у этого специалиста. Очень довольна результатом, на все вопросы получила ответы.
08 грудня '16 г.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
21 рік досвіду
Доктор Новосьолова Зоя Вікторівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Лікар другої категорії. Проводить УЗ-моніторинг м'яких тканин, з метою виявлення патологічних відхилень в шкірних і жирових покривах, м'язах. Діагностує за допомогою ультразвуку лімфатичні вузли, молочні і щитовидні залози. Спеціаліст у захворюваннях гінекології. Крім них проводить всі види УЗД, включаючи суглоби, органи черевної порожнини та ін.