Лікарі стоматологи (Стоматолог-терапевт) в Києві (метро Голосіївська)

Алина
Мастер! Реставрация моих передних зубов - это вершина стоматологического искусства! Юрий Владимирович, безгранично благодарна Вам!
30 листопада '-1 г.
Алла
Попала к Юрию Владимировичу по рекомендации, так как мой лечащий стоматолог практически испортил мне зуб, сломал инструмент и оставил его там. Долго мучилась, пока не попала к Смирнову. Он под микроскопом достал инструмент, запломбировал зуб. Жалею что сразу не встретила такого профессионального доктора, всем свои друзьям теперь его рекомендую.
26 травня '17 г.
Кирилл
Полтора года назад пролечил последний больной зуб у Анны Владимировны. Теперь только на чистку да профилактические осмотры записываюсь к ней. Благодаря Волокитиной я спокоен за свои зубы на 100%.
05 лютого '17 г.
Рита
Доктор приятный и вежливый. Лечение провел быстро и очень качественно, а самое главное — безболезненно) Я довольнна выбором врача и всем его рекомендую!
13 лютого '17 г.
Стоматолог-терапевт, ортопед, ортодонт
Доктор Волокітіна Анна Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію в стоматології. Спеціалізується на терапії і естетичної реставрації. Встановлює вініри і люмініри. Також займається ортодонтичним лікуванням, виправляє патології прикусу з використанням елайнеров. Практикує комплексний підхід до терапії, взаємодіє з лікарями інших спеціалізацій при ускладнених формах хвороб. Має членство асоціації стоматологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-терапевт
Доктор Смирнов Юрій Володимирович спеціалізується в області ендодонтичної стоматології. Консультує, на ранніх стадіях розвитку діагностує каріозні поразки і тріщини зубів. Використовує сучасні методики лікування кореневих каналів, надає послуги пломбування за допомогою мікроскопа, а також лікує карієс.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.6