Диханова (Масальська) Марина Юріївна

Акушер-гінеколог
Викликати додому
Акушер-гінеколог Марина Юріївна проводить радіохвильове лікування захворювань шийки матки, лікування ЗПСШ, порушень менструального циклу. В роботі застосовує ультразвукову діагностику ОМТ, кольпоскопію. Володіє методом лазерної вапоризації шийки матки.

Вежливый, внимательный врач. Грамотно обьясняет, ответила на все мои вопросы. Остались очень приятные впечатления от визита.
Ооочень хороший врач) все объяснила, никакой паники, все спокойно и уверенно. Только хорошие впечатления.

• 2009-2015 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
  • 2015 — 2018 рр. — Національна післядипломна академія ім. П.Л. Шупика за спеціальністю "Акушерство і гінекологія" на базі Київського міського пологового будинку №2.

• 2018 р. — курси ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання органів малого таза" на базі Київського обласного центру здоров'я матері та дитини.
  • 2019 р. — Спеціалізація "Ультразвукова діагностика" на базі кафедри променевої діагностики (Київська обласна лікарня).