Сторінка 21. Лікарі в Києві (метро Звіринецька)

Александр Николаевич диагностировал у моего ребенка сколиоз. Назначил грамотное лечение. Несколько сеансов массажа, улучшили ситуацию. Теперь я сама хочу обратиться к доктору и пройти курс массажей из-за остеохондроза.
07 лютого '17 г.
Врач помогает нам с вакцинацией. Спасибо за здоровье нашего малыша
07 грудня '16 г.
Антон Викторович
Сеансы массажа оказались очень эффективны. Рекомендую
11 жовтня '16 г.
Все понравилось. Рекомендую.
12 липня '16 г.
Педіатр, Неонатолог
Лікар педіатр-неонатолог, вищої лікарської категорії, спеціалізується за спостереженням дітей у віці до одного року. Займається лікуванням дитячих інфекційних захворювань, інфекцій верхніх і нижніх дихальних шляхів, дає рекомендації по вакцинації, догляду та харчування дітей першого року життя.
Масажист, Мануальний терапевт, Реабилитолог, Вертебролог, Лікар нетрадиційної медицини
Доктор Іваненко Олександр Миколайович спеціалізується в області масажу, мануальної та краніосакральної терапії, займається фізичною реабілітацією пацієнтів після перенесених захворювань. Має вищу категорію кваліфікації. Володіє різними техніками масажу. Пройшов стажування в клініках за кордоном.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Ортопед, Травматолог
Травматолог-ортопед надає медичну допомогу при пошкодженнях кістково-м'язової системи. Проводить консультації та огляди, діагностує характер і ступінь викривлення хребта, призначає лікування при сколіозі. Лікує травматичні ушкодження, приймає і спостерігає пацієнтів з переломами і вивихами.
Консультація от 300 грн.
УЗД-фахівець, терапевт
Лікар-терапевт спеціалізується на лікуванні хвороб широкого профілю. Діагностує захворювання внутрішніх органів на основі загального огляду, збору анамнезу і ряду досліджень, що включають ультразвукове. Лікує гастрити і виразкову хворобу, бронхіти та ГРВІ, нейроциркуляторну і вегетосудинну дистонію. Також займається лікуванням циститу і холециститу, призначає медикаменти при пневмонії.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дитячий стоматолог
Доктор Гома Юлія Вікторівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубів у дітей. Здійснює огляд ротової порожнини, проводить діагностику зубного ряду, профілактику захворювань. Веде лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, застосовує комп'ютерну анестезію. Проводить глибоке фторування, герметизацію фісур, озонування зубного ряду. Доктор підвищує свою кваліфікацію, відвідує курси лекцій по стоматології.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Лікує карієс, захворювання ясен, пломбує кореневі канали. Виконує відбілювання і чистку зубів, процедури з видалення зубного нальоту і каменю. Консультує з приводу догляду за зубами і підбору зубних паст.
Консультація от 150 грн.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог, отоларинголог-хірург
Доктор проводить прийом дітей і дорослих, виконує поліклінічні операції, такі як ендоскопія ЛОР-органів, кріотерапія слизової глотки і мигдалин, зозуля, промивання лакун мигдалин і т.д. Володіє навичками оперативного лікування: септопластика, конхотомія н / н раковин, радіохвильова електрокоагуляція н / н раковин та інше.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр-неонатолог
Лікар Гойденко Ірина Олександрівна надає медичну допомогу найменшим пацієнтам, у тому числі новонародженим. Здійснює підтримку вагітних та нещодавно народжених пацієнток, веде консультативний прийом з питань вигодовування та догляду за малюком. Лікує пульмонологічні та алергічні хвороби у дітей раннього віку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-17
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи