Іваненко Олександр Миколайович

Масажист, Мануальний терапевт, Реабилитолог, Вертебролог, Лікар нетрадиційної медицини
Лікар вищої категорії
Доктор Іваненко Олександр Миколайович спеціалізується в області масажу, мануальної та краніосакральної терапії, займається фізичною реабілітацією пацієнтів після перенесених захворювань. Має вищу категорію кваліфікації. Володіє різними техніками масажу. Пройшов стажування в клініках за кордоном.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013

Александр Николаевич диагностировал у моего ребенка сколиоз. Назначил грамотное лечение. Несколько сеансов массажа, улучшили ситуацию. Теперь я сама хочу обратиться к доктору и пройти курс массажей из-за остеохондроза.
Антон Викторович
Сеансы массажа оказались очень эффективны. Рекомендую
Доктор сподобався, широко підійшла до проблеми, все розповів зрозумілою мовою, прийомом задоволена.

• 2011 р. — Медичний університет нетрадиційної медицини м. Києва, факультет "лікувальна справа", фахівець з лікувального масажу;
  • 2015 р. — Національний університет фізичного виховання і спорту м. Києва, факультет "охорони здоров'я, туризму і фізичного виховання", фахівець з фізичної реабілітації.

• Підвищення кваліфікації в Інституті Апледжера (США);
  • Підвищення кваліфікації в Школі реабілітації та спортивної медицини (Росія) .

• Член Української асоціації фізичної терапії;
  • Член Асоціації краніо-сакральних терапевтів (Флорида, США).
Схожі спеціалісти:
Косметолог, реабілітолог, мануальний терапевт, пульмунолог, вертебролог, сімейний лікар
Невролог, психіатр, мануальний терапевт
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Физиотерапевт, Остеопат
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Гомеопат, Медичний психолог