Шидловська Тетяна Анатоліївна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор кафедри дитячої отоларингології, аудіології та фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика
Провідний спеціаліст в області фоніатрії та аудіології в країні, веде консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Володіє сучасними прогресивними методами лікування. Головний науковий співробітник, керує групою фониатрии лабораторії професійних порушень голосу і слуху «Інституту отоларингології ім. проф. Коломійченка НАМН України », є членом спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій за спеціальністю« оториноларингологія».

Катя
Татьяна Анатольевна - отоларинголог высшей категории. Она владеет современными методиками лечение, благодаря этому я быстро выздоровела. Спасибо.

• 1991 р. — Київський медичний інститут, спеціальність — лікувальна справа
  • 2004 р. — Академія медичних наук України, спеціальність — оториноларингологія
  • 2016 р. — НМАПА їм П.Л. Шупика, спеціалізація — сурдологія
  • 2016 р. — НМАПА ім. П.Л. Шупика, спеціалізація — оториноларингологія.

• Асоціація фоніатрів і аудіологів України