Лікарі дерматологи в Києві (метро Бориспільська)

Алена
Отличный доктор! Спасибо от всей души
30 листопада '-1 г.
Владлена
Попала к Сергею Григорьевичу по чистой случайности и какого было мое удивление, когда он сумел устранить мою проблему. Хотя другие врачи только и разводили руками, мол, это невозможно. Все-таки не перевелись у нас еще специалисты.
01 липня '18 г.
Ангелина
К Сергею Григорьевичу попала не так давно. Очень довольна всем, что он делает. Врач реально компетентен в своем направлении. Советую его всем своим друзьям и знакомым.
18 липня '18 г.
Дерматовенеролог
41 рік досвіду
Спеціалізується на дерматовенерології. Протягом 35 років успішно лікує псоріаз, екзему, грибкові та гнійні патології, демодекоз. Крім цього доктор відстежує причини, які спровокували захворювання. Проводить динамічне спостереження пацієнта в період терапії і подальший моніторинг досягнутої ремісії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214