Лікарі хірурги в Києві (метро Бориспільська)

Леся Жигалюк
Это врач от Бога!!!Я ему очень благодарна!!!! Советую
30 листопада '-1 г.
Альона
Дякую, лікарю , рекомендую. Мала гіркий досвід у іншого лікаря, не зрівняти. Звертайтесь не пошкодуєте.
30 листопада '-1 г.
Света
Андрей Владимирович квалифицированный врач! Помогал практически всей моей семье. Проблемы с сосудами передаются у нас по наследству. Очень доволен его подходом и компетентностью.
27 червеня '18 г.
Олег
Павлючик Андрей Владимирович проводил мне операцию. Проблемы с сосудами у меня появились очень давно. Сначала не хотел обращаться за помощью. Друзья посоветовали пообщаться с Андреем Владимирович. Остался доволен!
12 липня '18 г.
Хирург, проктолог
Викликати лікаря додому
Лікар Батина Володимир Петрович, проктолог, хірург вищої категорії. Проводить різні процедури, серед яких аноскопія, ректороманоскопія, трансанальная поліпектомія, гемороїдектомія і ін. Здійснює лікування колопроктологіческіх захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Судинний хірург
Доктор займається діагностикою та лікуванням патологій васкулярної системи людини і відхилень у функціонуванні магістральних судин. В роботі використовує консервативні та хірургічні методики. Виконує мікросклеротерапіі судинних зірочок, мініфлебектомію, косметичну венектомію, підбір компресійного трикотажу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург
Лікар спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань. Проводить оперативні втручання на внутрішніх органах. Спеціалізується на видаленні новоутворень і наростів. Відчиняє абсцеси і гнійні рани. Працює з вродженими і набутими патологіями органів.