Лікарі флебологи в Києві (метро Бориспільська)

Леся Жигалюк
Это врач от Бога!!!Я ему очень благодарна!!!! Советую
30 листопада '-1 г.
Света
Андрей Владимирович квалифицированный врач! Помогал практически всей моей семье. Проблемы с сосудами передаются у нас по наследству. Очень доволен его подходом и компетентностью.
27 червеня '18 г.
Олег
Павлючик Андрей Владимирович проводил мне операцию. Проблемы с сосудами у меня появились очень давно. Сначала не хотел обращаться за помощью. Друзья посоветовали пообщаться с Андреем Владимирович. Остался доволен!
12 липня '18 г.
Судинний хірург
Доктор займається діагностикою та лікуванням патологій васкулярної системи людини і відхилень у функціонуванні магістральних судин. В роботі використовує консервативні та хірургічні методики. Виконує мікросклеротерапіі судинних зірочок, мініфлебектомію, косметичну венектомію, підбір компресійного трикотажу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214