Лікарі ендокринологи в Києві (метро Бориспільська)

Консультировалась по вопросам узлового образования на щитовидке. Прогноз благоприятный. Консультация и прием у врача прошли хорошо, результативно. Действительно знающий врач.
04 грудня '16 г.
Женя
Тетяна Іванівна не тільки дуже розумна, а ще й чуйна людина. Дуже нам допомогла, дякую!
05 вересня '16 г.
Ендокринолог
Ендокринолог Злова Тетяна Іванівна спеціалізується на діагностиці, виявленні та лікуванні захворювань ендокринної системи. Проводить інформативні консультації з наданням всієї необхідної інформації щодо стану здоров'я і функціонування залоз внутрішньої секреції. Визначає, наскільки залози стимулюють або пригнічують продукцію гормонів в організмі пацієнта. На основі взятих аналізів визначає біологічно активні речовини, що впливають на життєдіяльність організму. Проводить денситометрію. Лікує хвороби щитовидної залози: дифузний зоб, гіпотиреоз, тиреоїдит, і паращитовидних залоз. Спеціалізується на лікуванні адреногенитального синдрому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Ендокринолог
Олена Олександрівна спеціалізується на діагностиці та профілактиці захворювань, так чи інакше пов'язаних з порушенням обміну речовин і гормонального фону на різних етапах складності. Серед патологій, які лікує лікар, присутнє ожиріння, цукровий діабет, зоб, гіпотиреоз, а також тиреотоксикоз та інші хвороби ендокринологічного профілю.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Ендокринолог, терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить діагностику та лікування хвороб щитоподібної залози, цукрового діабету, метаболічного синдрому, патологій нарнирникових залоз, гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28