Сторінка 4. Лікарі в Харкові (метро Армійська)

Тамара
Лікуючий лікар підозрював у мене запалення легенів. Звернулася до цього лікаря. Мені сподобалося його уважне ставлення до пацієнта і те, як швидко і точно зробив свою роботу. Наступного разу піду на прийом тільки до нього.
07 лютого '20 г.
Руслан
Несколько месяцев назад я попал на прием к етому врачу, потому что сильно ударилась ногой, и нужно было видеть, нету ли перелома. Он сделал рентген и подробно описал полученые результаты. На основе результатов врач-травматолог назначыл мне терапию.
04 лютого '20 г.
Если вы ищете хорошего стоматолога, вам к Виталию Владимировичу. Шикарный специалист.
30 травня '16 г.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на наданні діагностичних послуг. В обов'язки спеціаліста входить діагностика верхніх і нижніх дихальних шляхів, підшлункової залози, кишечника, сечостатевої системи. Лікар оцінює функціональний стан органів та систем, визначає явні порушення і патологічні утворення.
Стоматолог-имплантолог, хірург
Стоматолог-имплантолог, хірург. Спеціалізується на установці дентальних імплантів, остеопластику (кісткова пластика), всіх видах видалення зубів (просте, складне, атипове).
Функціональний діагност
Лікар функціональної діагностики, електронейроміографіст, має вищу категорію кваліфікації. Спеціалізується в області дорослої неврології. Виконує електрокадіографію, електроенціфалографію, ЕНМГ і інші методи інструментальних досліджень різних систем організму. Займається оцінкою функціональних особливостей і дає прогнози розвитку захворювань.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на визначенні функціонального стану органів і систем організму. Проводити комплексне дослідження з метою виявлення патологічних відхилень. Діагностує запальні процеси в легенях, кишечнику, сечостатевої системи.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на оцінці загального стану людини. Проводить повне дослідження органів і систем організму на предмет відповідності функціональними показниками, виявляє патологічні відхилення. Діагностує бронхіт, запалення легенів, плеврит та інші запальні захворювання.
Ортопед-ортодонт
Лікар-стоматолог-ортодонт. Займається виправленням прикусу та інших патологій зубощелепного апарату, використовуючи для цього капи, платівки, брекети та інші системи.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Терапевт, рентгенолог
Кардіолог
Хірург-стоматолог
Лікар-стомтаолог-хірург-імплантолог. Спеціалізується на імплантації зубів, видаленні зубів, кістній пластиці.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Стоматолог-терапевт, ендодонтист. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів під мікроскопом, терапевтичному лікуванні зубів, проводить професійні чистки зубів. Привітний, акуратний, ввічливий