Лікарі неврологи в Харкові (метро Армійська)

Андрей Евгеньевич наш спаситель! Счастливы, что он наш доктор.
30 листопада '-1 г.
Мы тоже 7 лет назад лежали в перенптальном центре. Лечила нас Светлана Михайловна и приезжала Ася Ивановна,этих замечательных людей я не забуду ни когда. Я так благодарна этим людям,буду помнить всю жизнь. Спасибо что Вы есть и за то что спасаете наших деток!
30 листопада '-1 г.
16 лет назад из 4 роддома благодаря "стараниям" Каравай (потому что для нее красная обменка с пометкам 'Только кесарить' ничего не значит. Для нее это ' интересный случай" и родишь сама) попали в неврологию. Пока я побежала забирать свои вещи из роддома Светлана Михайловна позвонила Асе Ивановне и та примчалась на такси, так как случай был тяжелый. До сих пор мне все врачи говорят, что нам удалось выздороветь только потому, что изначально был правило поставлен диагноз и правильно назначено лечение. При всем при этом с меня не попросили ни копейки денег. Побольше бы таких докторов
Денис
Все очень хорошо
02 грудня '17 г.
Невролог, Психіатр
Лікар-невролог, психіатр, доктор медичних наук надає консультаційні послуги, проводить діагностику, лікування і профілактику різних психоневрологічних патологій, серед яких епілепсія, пароксизмальні стану (мігрень, дистонія, невралгія, гіпертонічний криз, ішемічні атаки та ін.), Тривожно-депресивні стани , панічні розлади, порушення сну, головні болі і багато іншого.
Невролог
Дитячий невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням уражень ЦНС і ПНС. Проводить консультації та огляди. Призначає відповідну терапію з метою лікування і профілактики ускладнень. Лікує вегето-судинну дистонію.
Невролог
Лікар спеціалізується на ЕНМГ, проводить диагностику.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація
Невролог
Доктор Коробка Інна Миколаївна має вищу кваліфікаціоннуб категорію, спеціалізується в області неврології. Випускниця ХМИ, закінчила курси мануальної терапії та психотерапії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики та терапії захворювань нервової системи. Розробляє схеми заходів профілактики неврологічних патологій.
Невропатолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає КТ головного мозку та лабораторні аналізи. Лікує тривожність, нервозність, неврози, вегетосудинну дистонію, панічні атаки, головний біль і безсоння.