Сторінка 3. Педіатри в Харкові

Влада
Наблюдаемся с сыночком у этого доктора практически с самого рождения. Хороший врач, консультирует в любое время и по любым вопросам.
14 липня '16 г.
Евгения
Валерий Владимирович сразу нашёл подход к нашей доченьке, она совсем не боялась и даже подружилась с ним. Внимательно её осмотрел, послушал, все обьяснил очень доступно, рассказал что делать. На следующий приём доця шла с удовольствием, как-буд-то в гости. Мы очень довольны что нашли профессионала, ещё и с таким подходом! Огромное спасибо!
12 квітня '18 г.
Соломія
Звернулась до лікаря з дитиною і булі приємно вражена відношенням до пацієнтів — лікар дуже ввічлива, спокійна, вміє поводитись з дітьми. Діагноз був встановлений дуже швидко, лікування допомогло. Щиро дякую за надану допомогу. Рекомендую як чудового лікаря, який дійсно знає свою справу.
04 травня '16 г.
Аня
Неоднократно обращались к Анастасии Валериевне. Очень грамотный и компетентный доктор. Ставит точный диагноз , назначает адекватное лечение. Советуем всем друзьям и знакомым.
21 травня '18 г.
Вікторія
Висока кваліфікація, дуже комунікабельна людина, знаючий, розумний доктор.
30 вересня '16 г.
Отводила ребенка на прием и- не знаю, кто из нас больше переживал. Но все обошлось более, чем хорошо. Врачу можно доверять!
13 листопада '16 г.
Педіатр
Надає консультативну допомогу в лікуванні різних дитячих захворювань. Володіє навичками УЗД, ОЧП, серця. Веде прийом, як педіатр та лікар УЗД.
Педіатр, Лактолог
Веде амбулаторний прийом, займається діагностикою, профілактикою, лікуванням дитячих захворювань. Проводить консультації з догляду та вигодовування дітей від перших місяців життя, навчає правилам грудного вигодовування і введення прикорму. Проводить оцінку фізичного розвитку дитини.