Сторінка 2. Педіатри в Харкові

Влада
Наблюдаемся с сыночком у этого доктора практически с самого рождения. Хороший врач, консультирует в любое время и по любым вопросам.
14 липня '16 г.
Евгения
Валерий Владимирович сразу нашёл подход к нашей доченьке, она совсем не боялась и даже подружилась с ним. Внимательно её осмотрел, послушал, все обьяснил очень доступно, рассказал что делать. На следующий приём доця шла с удовольствием, как-буд-то в гости. Мы очень довольны что нашли профессионала, ещё и с таким подходом! Огромное спасибо!
12 квітня '18 г.
Соломія
Звернулась до лікаря з дитиною і булі приємно вражена відношенням до пацієнтів — лікар дуже ввічлива, спокійна, вміє поводитись з дітьми. Діагноз був встановлений дуже швидко, лікування допомогло. Щиро дякую за надану допомогу. Рекомендую як чудового лікаря, який дійсно знає свою справу.
04 травня '16 г.
Аня
Неоднократно обращались к Анастасии Валериевне. Очень грамотный и компетентный доктор. Ставит точный диагноз , назначает адекватное лечение. Советуем всем друзьям и знакомым.
21 травня '18 г.
Вікторія
Висока кваліфікація, дуже комунікабельна людина, знаючий, розумний доктор.
30 вересня '16 г.
Отводила ребенка на прием и- не знаю, кто из нас больше переживал. Но все обошлось более, чем хорошо. Врачу можно доверять!
13 листопада '16 г.
Педіатр
Лікар займається лікуванням та діагностикою всіх дитячих захворювань, у т.ч. захворювань шлунково-кишкового тракту, лікуванням TORCH інфекцій (інфекційний мононуклеоз, цитомегаловірус, мікоплазма і т.д.), захворювань бронхолегеневої патології. Проводить планові огляди, складає графіки вакцинації, проводить консультації щодо результатів додаткових методів досліджень (лабораторні показники, УЗД тощо).
Записатися на прийом3 онлайн записи
Педіатр
Лікар веде амбулаторний прийом пацієнтів до 18 років, в тому числі з гострими формами захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, запальних процесів різного генезу. Проводить медичний огляд, оформлення довідок та іншої медичної документації.
Педіатр
У компетенції лікаря консультації та лікування дітей амбулаторно, надання кваліфікованої допомоги при гострих станах, діагностика, лікування, профілактика ГРЗ, ГРВІ у дітей різного віку, алергічних захворювань. Проводить імунопрофілактику, веде спостереження за дітьми першого року життя.
Педіатр, інфекціоніст дитячий
У компетенції фахівця діагностика, лікування та профілактика захворювань, викликаних вірусами, бактеріями, патогенними грибами і гельмінтами (глистами), патронаж новонароджених, консультування батьків з приводу догляду та розвитку, годування малюка, планові огляди, вакцинопрофілактика, оформлення довідок.
Дерматовенеролог, педіатр
Біньківська Марина Михайлівна лікар педіатр, дерматолог, займається лікуванням дитячих захворювань, у тому числі захворювань шкіри, висипів, почервоніння у дітей.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Викликати лікаря додому
Тетяна Олегівна спеціаліст вищої категорії, з безперервним стрімким розвитком в області педіатрії. Має великий досвід в роботі з дитячими захворюваннями і їх лікуванням.
Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою різних захворювань у дітей. Здійснює спостереження за здоров'ям дітей та спеціалізується на наданні лікувально-профілактичної допомоги. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Лікує інфекційні хвороби, шкірні висипання, анемію, харчові отруєння, цистит, гастрит.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Вакцинатор, Гинеколог, Педіатр
Доктор займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій у дітей. Також лікує захворювання травної та дихальної систем, алергію. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинацій, консультує з приводу підбору вакцин.
Педіатр
Врач-педиатр высшей категории Золотых Любовь Петровна проводит консультационные и лечебно-диагностические мероприятия, связанные с областью педиатрии и иммунологии. Занимается ведением новорожденных и детей до восемнадцати лет. Осуществляет иммунологическое обследование (на основе анализа крови) с целью выявления различных нарушений иммунной системы.
Педіатр
Здійснює спостереження за розвитком і здоров'ям дітей з народження, консультує з питань харчування. Займається лікуванням гострих і хронічних захворювань у дітей.