Лікарі стоматологи в Харкові (метро Метробудівників)

Шум Світлана Михайлівна
Все очень хорошо.
26 грудня '23 г.
Артем
Иметь здоровые зубы и десна, нашей семьей помогает Виктория Михайловна. Она большая умничка. Всегда все делает идеально. Огромное спасибо за заботу.
25 грудня '19 г.
Катя
Маме 60 лет и вот из-за возраста у нее начали сыпаться зубы, ей это очень не нравилось, из-за этого она даже начала депрессировать и вот я отвела ее к Олегу Николаевичу, она осталась довольна проделанной работой и чаще начала улыбаться.
26 червеня '18 г.
Нина
Здравствуйте, в один прекрасный день у меня поломался зуб за завтраком, и вот после подсказки подруги я обратилась к замечательному специалисту Тютюма Олегу Николаевичу, процедура прошла безболезненно и работой я очень довольна и вот пишу сюда что бы отблагодарить за оказанную помощь!
23 червеня '18 г.
Стоматолог-ортопед, хірург
Олег Миколайович Тютюма спеціалізується в галузі стоматологічної хірургії та ортопедії. Веде консультатічно-діагностичний прийом. Займається протезуванням будь-якої складності. Виконує зубозберігаючі процедури. Лікар проводить хірургічну терапію пародонтиту.
Стоматолог, Терапевт, Пародонтолог
Проводить профілактичний огляд ротової порожнини, виконує лікування захворювань зубного ряду, захворювань ясен.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-терапевт
Маргарита Вікторівна Савватеева спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Займається лікуванням каріозних і некаріозних уражень, захворювань м'яких тканин. Проводить консультативно-діагностичний прийом і виконує всі необхідні терапевтичні процедури. Крім того, лікар володіє методиками реставрації зубного ряду.
Стоматолог-ортодонт
Оксана Ярославівна спеціалізується в області ортодонтії. Надає консультаційно-діагностичні послуги. Лікар проводить підбір кап, установку брекет-систем, елайнеров Invisalign. Займається виправленням дефектів прикусу і аномалій зубо-щелепного апарату.
Стоматолог-хірург, имплантолог
Руслан Володимирович спеціалізується в галузі хірургії та імплантології. Займається проведенням кістково-пластичних операції. Виконує імплантацію зубів різної складності. Проводить хірургічне лікування пародонтиту. Лікар виконує видалення ретінованих і дистапірованих зубів.
Стоматолог
Олена Сергіївна займається лікуванням захворювань ясен і зубів каріозної і некаріозних природи. Лікар проводить консультативно-діагностичний прийом пацієнтів з стоматитом, хейлітом, некрозом тканин зуба, глоситом, флюорозом, гиперестезией, патологічної стертості і ерозією зуба. Займається відбілюванням і художньої реставрацією зубного ряду.