Лікарі психотерапевти в Харкові (метро Метробудівників)

Тетяна
Зустріч з лікарем відбулася в назначений час без затримань. Було обговорено про стан пацієнтки . Уважно вислухавши відповів на всі запитання. Потім виписав необхідні ліки. Консультацією були задоволені. Ми залишилися вдячними Ігореві Олександровичу.
30 листопада '-1 г.
Вікторія
Дуже гарний лікар!
30 листопада '-1 г.
Беседа с Алексеем Анатольевичем длилась больше часа, лечение не понадобилось, но "промывает мозги" на отлично. Спасибо Вам огромное.
11 липня '17 г.
Думаю, что если бы не Артемчук я уже потеряла бы свою дочь. Его колоссальны врачебный опыт, настойчивость помогли нам справиться с алкогольной зависимостью.
02 серпня '16 г.
Психіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою психічних розладів у дорослих і дітей. Лікує неврози, депресію, епілепсію, панічні атаки, безсоння, втрату апетиту та тривожність. Приймає дітей з затримкою мовного розвитку та аутизмом.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Нарколог, психіатр, психотерапевт
Лікар психотерапевт, психіатр-нарколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні алкоголізму, жіночого алкоголізму, наркотичної залежності. Є послідовником О. Р. Довженко, що розробив унікальну методику лікування різних залежностей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 600/200 грн.
Психіатр, дитячий психіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням психічних розладів. Приймає пацієнтів з безсонням, депресією, фобіями, панічними атаками, неврозами. Також лікує маніакально-депресивний синдром, невроз сечового міхура, соматоформні розлади та інші захворювання.
Консультація 1000/700 грн.
Психотерапевт, Психолог, Гіпнолог
Психолог, спеціалізується на психо- і гіпнотерапії, а також нейролінгвістичному програмуванні. Консультує, надає послуги індивідуальних сеансів психотерапевта. Допомагає позбутися від фобій і депресії, позбутися нав'язливих думок і станів, підвищити самооцінку. В роботі ставить за мету швидко вирішити проблему пацієнта, без прив'язки до регулярних походів до психолога.
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук, генеральний директором «Клініки доктора Артемчука». Спеціалізується на лікуванні алкоголізму, никотинизму, токсикоманії, наркоманії, надмірної ваги, ігроманії, неврозів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Психолог, Психотерапевт
Олена Геннадіївна спеціалізується в області психології і психотерапії. Працює з тривогами, страхами, депресіями, фобіями, панічними атаками, порушеннями харчової поведінки тощо.