Симонова Юлія Михайлівна

Логопед-дефектолог, ABA-терапист
Лікар першої категорії
Логопед-дефектолог вищої категорії, надає допомогу пацієнтам з порушеннями писемного та усного мовлення. Проводить консультаційні прийом для дітей і дорослих. Займається корекцією дизартрії, дислалии, афазії, алалії. Також Юлія Михайлівна проводить терапевтичні бесіди з пацієнтами, що страждають на аутизм, здійснює заняття для людей з проблемою заїкання. Доктор допомагає дітям із затримкою в розвитку швидше освоїти письмову мову, навчитися правильно вимовляти звуки.
Харків вул. Полтавський шлях, 123 (2 поверх, офіс 11) м.Холодна гора102

Денис
Практически избавила от заикания. Вот это врач!
Оля
Врач с большой буквы! Рекомендую.
К Симоновой мамочки, можно сказать, в очередь записываются. Даже в трудных случаях Юлия Михайловна поможет добиться казалось бы невозможных результатов.
Михаил Станчев
Мой внук Марк очень любил Юлию Михайловну. Он часто ее вспоминает. Чувствуется ее душа врача и педагога. Врач от Бога

• 1994 р. — Курський державний педагогічний університет за спеціальністю — олігофренопедагогіка та логопедія.

• 2015 р.- сертифікований фахівець з корекційної роботи на основі поведінкового аналізу-АВА (розлади аутичного спектру ) та та іншими порушеннями розвитку.