Сторінка 2. Кардіологи в Харкові

Лидия
Врач мне понравился — приятный и вежливый, тактичный и к пациентам очень хорошо относится. Проведенное лечение помогло справиться с заболеванием в короткие сроки и за это я очень благодарна Николаю Павловичу.
05 березеня '17 г.
Никита
Курс проведенного лечения был действительно эффективным. Я чувствую себя намного лучше и в этом заслуга Николая Павловича. Спасибо!
14 квітня '17 г.
Ірина
Дуже хороша доктор, дуже сподобалася, все чудово, доступно пояснила. Дуже вдячна!
08 липня '16 г.
Так как у меня вечно какая то беда со здоровьем, обращаюсь частенько) Но работой довольна и другим рекомендую
16 серпня '16 г.
Михаил
Высококвалифицированный специалист, очень внимательный, знающий свое дело!
27 серпня '16 г.
Дарья
Сразу видно, что настоящий профессионал, такому не страшно доверить свое здоровье
16 листопада '16 г.
Терапевт, кардіолог
Кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на лікуванні патологій серця і судин. Кандидат медичних наук, практикуючий лікар-терапевт. Компетентна в проведенні реабілітаційних процедур. В роботі використовує системний підхід. Крім хвороб кардіологічного профілю, лікує гастрити, ГРВІ, цистити, холецистити та інші запалення і інфекції внутрішніх органів в легкій формі.
Харків вул. Плеханівська, 65 (стадіон Металіст, 8 парадне, 3 поверх, офіс № 321) м.Спортивна11м.Метробудівників41
Лікар-спеціаліст з функціональної діагностики, кардіолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт-кардіолог
Лікар займається профілактикою, діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів кардіологічного та терапевтичного профілів, застосовує у лікуванні сучасні та ефективні методики.
Кардіолог
Кардіолог Мордяшова Світлана Вікторівна займається лікуванням таких захворювань, як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, стенокардія, інфаркт міокарда, миготлива аритмія, екстрасистолічна аритмія, артеріальна гіпертензія у вагітних, гіпертрофічна кардіоміопатія. В роботі застосовує такий метод діагностики, як електрокардіографія.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Кардіолог, інтервенційний кардіолог, спеціаліст ультразвукової діагностики, анестезіолог-реаніматолог, рентгенолог
31 рік досвіду
Кардіолог, інтервенційний кардіолог
Терапевт
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
21 рік досвіду
Лікар кардіолог другої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікування хвороб серцево-судинної системи: гіпертонія, стенокардія, ішемічна хвороба серця, аритмія, міокардит та ін. Закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».
Кардіолог
Лікар-кардіолог, анестезіолог, має вищу кваліфікаційну категорію, здійснює лікування і профілактику захворювань серцево-судинної системи, застосовує УЗД в діагностиці серцевих патологій. Досконало володіє методами функціональної діагностики організму, інтерпретує їх результати, складає індивідуальні схеми терапії. Використовує переважно медикаментозне лікування.