Сторінка 4. Кардіологи в Харкові

Лидия
Врач мне понравился — приятный и вежливый, тактичный и к пациентам очень хорошо относится. Проведенное лечение помогло справиться с заболеванием в короткие сроки и за это я очень благодарна Николаю Павловичу.
05 березеня '17 г.
Никита
Курс проведенного лечения был действительно эффективным. Я чувствую себя намного лучше и в этом заслуга Николая Павловича. Спасибо!
14 квітня '17 г.
Ірина
Дуже хороша доктор, дуже сподобалася, все чудово, доступно пояснила. Дуже вдячна!
08 липня '16 г.
Так как у меня вечно какая то беда со здоровьем, обращаюсь частенько) Но работой довольна и другим рекомендую
16 серпня '16 г.
Михаил
Высококвалифицированный специалист, очень внимательный, знающий свое дело!
27 серпня '16 г.
Дарья
Сразу видно, что настоящий профессионал, такому не страшно доверить свое здоровье
16 листопада '16 г.
Терапевт
Записатися на прийом1 онлайн запис
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на терапії та гастроентерології. Проводить консультативний прийом, діагностику, лікування та профілактику хвороб ШКТ та сечовидільної системи, лікування та профілактику серцево-судинних захворювань. Анастасія Олексіївна також лікує гіпертонічну хворобу.
Кардіолог, ревматолог
Лікар-кардіолог, ревматолог вищої кваліфікації, педіатр першої кваліфікаційної категорії, лікар функціональної діагностики другої категорії, спеціалізується на лікуванні вроджених і набутих серцевих патологій у дітей до 18 років. Володіє навичками ультразвукової та функціональної діагностики. У компетенції Євгенії Миколаївни лікування широкого спектру кардіологічних захворювань у дітей, захворювань клапанів серця, порушень серцевого ритму та інше.