Сторінка 5. Лікарі в Харкові (метро Держпром)

Лїана
Дуже хороший спеціаліст. Зверталася до неї з певною патологією. Сподобалося співчутливе та щиросердечне ставлення до мене. Все пройшло на найвищому рівні. Докладно проконсультувала мене, та призначила лікування. Рекомендую!
10 березеня '20 г.
08.04.2017
Ми з чоловіком вирішили завести дітей. Але не так як це роблять всі інші, а з розумом підійти до цього питання. Звернулися до цього спеціаліста. Лікар обстежила мене, розповіла які аналізи слід поздавати, та надала всі можливі рекомендації.
08 березеня '20 г.
Мирослава
Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста. Час від часу звертаюся до неї за консультацією та плановий огляд. Задоволена результатом даних рекомендацій та лікування. Лікар від Бога! Рекомендую усім знайомим та близьким!
07 лютого '20 г.
Анастасія
Зверталася за допомогою до Світлани Олександрівни, так як були певні проблеми після народження дитини. Усім залишилася задоволена. Лікар професійний та відповідальний. Оглянула та призначила лікування. Зараз почуваю себе добре.
16 березеня '20 г.
Онкохірург, мамолог, дерматовенеролог, хіміотерапевт
Здійснює діагностику і лікування доброякісних утворень, захворювань молочних залоз дисгормонального характеру, вроджених патологій у розвитку грудей, маститу, тріщин сосків, Проводить виявлення і лікування злоякісних утворень, тріпати-біопсію. Складає план хіміотерапії. Виконує онкопластіку, редукційну пластику.
Акушер-гінеколог
Лікар займається лікуванням гінекологічних захворювань. Спеціалізується на плануванні вагітності та післяпологовому відновленні. Виконує кольпоскопію. Приймає пацієнток з безпліддям, запальними патологіями жіночих статевих органів. Надає психологічну підтримку в разі перинатальних втрат.
Фізіотерапевт
Лікар першої категорії, кандидат медичних наук Тучкін Олександр Аркадійович Марина Юріївна спеціалізується в області фізіотерапії. Компетентний в питаннях складання індивідуальних, комплексних програм з відновлення функціональності внутрішніх органів після травм, хірургічних втручань, оздоровлення організму і естетичної корекції.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Масажист
Володіє різними техніками масажу: класичним, лікувальним, сегментарно-рефлекторних, точковим, апаратним, спортивним, масажем гуаш, індійським, вісцеральним, краніосакральною терапією.
Невролог, фізіотерапевт
Лікар займається лікуванням неврологічних захворювань. Спеціалізується на магнітотерапії та ультразвуковій терапії. Виконує очищення кишечника, проводить корекцію ваги. Лікує невралгію, вегетосудинну дистонію, біль в спині, мігрень, тривожність, часті запаморочення та безсоння.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Травматолог, Ортопед, артрології, Хірург
Спеціалізується на артроскопічний діагностиці і терапії ушкоджень і патологій суглобів. Проводить відновлення меніска після часткових розривів, резекцію меніска. Займається відновленням пошкодженою передньою і задньою хрестоподібних зв'язок, видаленням кісткових фрагментів.
Масажист
Виконує різні види масажу, зокрема, лікувальний, класичний, загальний, спортивний, банковий, медовий, нейроседативний, ПІР, вісцеральний, точковий, антицелюлітний, лімфодренажний масаж, а так само а/ц обгортання і сповивання на косметиці Styx.
Хірург
Виконує малоінвазивні операції за технологією «Хірургія 1 дня» в області загальної хірургії, надає консультативну допомогу. Має великий досвід у малій і гнійній хірургії.
Дитячий гастроентеролог
Доктор Волошина Лідія Георгіївна має 32-річний досвід, дитячий гастроентеролог, кандидат медичних наук. Спеціаліст надає послуги з проведення консультацій батькам з корекції харчування дитини з різними захворюваннями, а також відстежує динаміку змін на тлі дотримання дієти. До Волошиної Л.Г. звертаються для діагностики і терапії хвороб травного тракту первинного і вторинного походження. В обов'язки доктора входить лікування виразкової хвороби, гастриту, дуоденіту, коліту, дисбактеріозу, холециститу, панкреатиту, дискінезії жовчовивідних шляхів. Також лікар нормалізує апетит у дитини і дає рекомендації щодо попередження прогресування патології.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Отоларинголог
Яків Сергійович спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань ЛОР-органів. Доктор проводить введення вушних турун, видалення сірчаних пробок, зупинку носової кровотечі, промивання лакун мигдалин, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів, пункцію гайморових пазух тощо.